70291
دیدار ماجدی و کامرانی‌فر با عضو تاثیرگذار انتخابات فدراسیون فوتبال
12 تير 1401 11:26
سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال در آستانه آغاز ثبت نام انتخابات هشتم شهریور با رئیس کمیته بدوی انتخابات نشست مشترکی را برگزار کردند.

روزنامه گل

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال در آستانه آغاز ثبت نام انتخابات هشتم شهریور با رئیس کمیته بدوی انتخابات نشست مشترکی را برگزار کردند.

در این دیدار موضوعات مرتبط با روند برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال بر اساس ضوابط و قواعد اساسنامه با حضور سیدمیرشاد ماجدی ، حسن کامرانی فر و علی فلاحتی شهاب الدینی مورد بررسی قرار گرفت.
از آنجایی که وفق اساسنامه فدراسیون فوتبال مسئولیت تصمیم‌گیری سیاست‌گذاری و برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی بر عهده کمیته بدوی انتخابات است به منظور هم‌سویی هرچه بهتر و بیشتر ارکان فدراسیون با کمیته مستقل انتخابات، نشست مشترکی در این خصوص برگزار شد.

انتخاب محل برگزاری مجمع انتخاباتی ، شرایط مورد نیاز ، ساز و کار ثبت نام نامزدها و فرآیند برگزاری نشست های کمیته های بدوی و استیناف، زمان بندی مورد نظر، همچنین هماهنگی بخش های مختلف فدراسیون با مدیریت دبیرکل در راستای همراهی با کمیته بدوی در روند برگزاری انتخابات ازجمله موضوعاتی بود که در آستانه آغاز ثبت نام در این نشست مطرح شد و هماهنگی های لازم بین کمیته انتخابات و مسئولین فدراسیون خصوصا دبیرکل که وفق اساسنامه مجری سیاست ها و تصمیم گیری های کمیته بدوی انتخابات جهت برگزاری مجمع انتخاباتی به شمار می‌رود صورت گرفت.

ثبت نام انتخابات ریاست و دو نایب رئیس همچنین یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از 14 تا 20 تیرماه بر اساس فراخوان منتشر شده برگزار خواهد شد.

#میرشاد ماجدی #دبیر کل فدراسیون فوتبال #کامرانی فر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها