70237
مربی مس کرمان: نیاز باشد بازیکن خارجی هم می‌گیریم/ با حسین خانی استارت زده ایم
11 تير 1401 17:04
مربی تیم فوتبال مس کرمان تاکید کرد که در صورت نیاز برای تقویت تیم از بازیکنان خارجی هم استفاده می‌شود.

روزنامه گل

محمود محمودی درباره جلسه با سازمان لیگ، اظهارداشت: جلسه خوبی بود که قبل از شروع مسابقات لیگ برتر برنامه‌ریزی شده بود. مهم است تیم‌ها بدانند چه زمانی باید شروع کنند و وارد مسابقات لیگ شوند. این نشست یک نمای کلی از شروع مسابقات را به ما داد تا تیم‌ها را آماده کنیم. بحث جام جهانی و تیم ملی فوتبال چالش‌های لیگ امسال بود که خوشبختانه در جلسه مورد بحث قرار گرفت. مربیان نظرات را دارند که امیدوارم لحاظ شود و لیگ خوبی داشته باشیم.

مربی مس کرمان درباره برنامه‌های این تیم و اینکه آیا فرزاد حسین‌خانی به کارش ادامه خواهد داد یا خیر، تصریح کرد: 2-3 روزی است که باشگاه مس کرمان با حضور سرمربی استارت کار را زده است. در گام اول بچه‌هایی که با ما بودند و کمک کردند تیم صعود کنند تمدید می‌کنند. در روزهای آینده نیازهای مان در جلساتی که خواهیم داشت مشخص می‌شود و امیدوارم تیم را تقویت کنیم.

وی درخصوص بودجه تیم در لیگ و استفاده از بازیکنان خارجی، خاطرنشان کرد: بودجه مشخص نشده اما تا حدودی چارچوب برای باشگاه مس مشخص است. همیشه حمایت‌ها بوده و امسال هم برای مس کرمان و مس رفسنجان خواهد بود. مردم کرمان انتظار دارند تیم خوب وارد لیگ برتر شود. علاوه بر بازیکنان سال قبل تیم را تقویت می‌کنیم و اگر نیاز باشد بازیکن خارجی هم جذب می‌کنیم.

محمودی یادآور شد: فلسفه این است از ظرفیت بومی استفاده کنیم، فوتبال حرفه‌ای است و قطعا بازیکنان غیربومی ما در این بخش کمک خواهند کرد. بازیکنان جدیدی که اضافه می‌شوند چه باتجربه لیگ برتر چه خارجی به ما کمک خواهند کرد با داشته‌هایی که از قبل داریم با تیم خوب وارد لیگ شویم.

# مس کرمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها