70223
ربیعی: منشا راضی باشد قراردادش را منتشر می کنیم/سقف قرارداد روش نامعقول دیگری را کنار خود دارد
11 تير 1401 15:51
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: 3 دقیقه با منشا صحبت کردیم و قرارداد او را تمدید کردیم، اگر راضی باشد قراردادش را منتشر می کنیم.

روزنامه گل

محمد ربیعی در حاشیه نشست تیم‌های لیگ برتر با سازمان لیگ فوتبال، اظهارداشت: تقویم مسابقات را باتوجه به برنامه‌های سازمان لیگ مورد بررسی قرار گرفت. دوستان اظهارنظراتی داشتند، امیدوارم سازمان لیگ بهترین تصمیم را بگیرد. با تقویمی که برای فیفا دی هست و برنامه‌ای که آقای اسکوچیچ داد صحبت‌هایی مطرح شد و آقای مهدی نیز برنامه‌های لیگ را اعلام کرد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره شروع تمرینات این تیم، گفت: ما کارهایمان را تا حدودی انجام دادیم و از فردا تمرینات مس شروع می‌شود. انشالله فردا در تمرینات در خدمت دوستان هستیم.

ربیعی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه تعدادی از مربیان غایب بودند، عنوان کرد: این نامه به باشگاه‌ها اعلام شده بود که ما تمکین کردیم و در خدمت دوستان بودیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره سقف قراردادها پرسید و اینکه شما موافقید یا خیر، خاطرنشان کرد: در این خصوص پیشنهادات و طرح‌هایی که به نظر باشگاه‌ها و دوستان می‌رسید به سازمان لیگ ارائه شد. این موارد بحث کلان و مدیریتی است اما هر چیزی که به مدیریت کمک کند می‌تواند خوب باشد. به نظر من این طرح روش‌های نامعقول دیگری را کنار خودش می‌آورد.

ربیعی ادامه داد: ما باید اصل موضوع را درست کنیم اینکه چه اتفاقی افتاد قیمت افزایش یافته است. اگر راه حل بهتری پیدا کنیم و البته در نشست هم ارائه شد اگر آنها را اعمال می‌کردیم شاید قیمت بالا نمی‌رفت.

سرمربی مس رفسنجان درباره اینکه تمدید قرارداد منشا با قیمت بالاتری انجام شده، یادآور شد: اگر منشا راضی باشد می‌توانیم قراردادش را منتشر کنیم. همه می‌دانند ارتباط خوبی بین ما برقرار است و خیلی پایین‌تر از آنچه پیشنهاد داشت به خاطر شرایطی که سال قبل داشت با تیم ما تمدید کرد. 3 دقیقه با او صحبت کردم و منشا قراردادش را تمدید کرد و امیدوارم امسال هم مانند سال قبل سال خوبی داشته باشد.

وی درباره تاریخ شروع لیگ، گفت: 20 مرداد طرح پیشنهادی سازمان لیگ بود اما ایده خوبی بود که با مربیان شرایط را بررسی کنند. نقطه نظرات داده شد و قرار است آقای مهدی تا روز سه شنبه برنامه لیگ را اعلام کند.

ربیعی در مورد اینکه فکر نمی‌کنید زیبا نیست برای لیگ حرفه‌ای زمان مسابقات هنوز دقیق مشخص نشده، عنوان کرد: تا 48 ساعت دیگر مشخص می‌شود.

#محمد ربیعی #مس رفسنجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها