استقلال فصل پردردسری را در پیش خواهد داشت
70045
اکبرپور: هوادار حق دارد عصبانی باشد!
09 تير 1401 12:05
علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال می‌گوید همدلی هواداران و تمامی اعضای این باشگاه سال گذشته در نهایت انگیزه به تیم داد تا عنوان قهرمانی را کسب کنند.

روزنامه گل

او معتقد است اگر باشگاه در نقل و انتقالات ضعیف عمل کند در فصل آینده تیم با مشکلات زیادی رو به رو می شود. مشروح صحبت های اکبرپدر با گل درمورد وضعیت استقلال را می خوانید:

وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

هنوز وضعیت کلی بازیکنان فصل پیش مشخص نیست و با وجود تلاش هایی که صورت گرفته تکلیف شاکله تیم مشخص نیست. اگر سرمربی استقلال می‌خواهد لیگ امسال را با موفقیت به پایان برساند ابتدا باید حاشیه‌ها را از اطراف تیم دور کند کاری که فصل گذشته صورت گرفت و استقلال به قهرمانی رسید. آرامش یکی از دلایل موفقیت تیم خواهد بود ضمن اینکه ارتباط خوب بین مسئولان، کادر فنی و بازیکنان می‌تواند تأثیرگذار باشد. اساسی‌ترین فاکتور رابطه صمیمانه بین کادر فنی و بازیکنان است که این می‌تواند به سرمربی تیم کمک بسیاری کند.

هواداران فصل گذشته یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت تیم بودند.

البته نباید از حمایت هواداران هم به سادگی بگذریم، فصل گذشته در هر شرایطی هواداران از تیم حمایت کردند و این موضوع توانست کمک شایانی به استقلال کند. بنابراین لازم است یک وحدت و ارتباط صمیمانه در مجموعه استقلال برقرار شود تا این تیم بتواند فصل موفقی را شروع کند و به پایان برساند.

هواداران اما از وضعیت نقل و انتقالات رضایت ندارند.

متأسفانه اکثر تیم‌ها بازیکنان خوب را جذب کرده و یا در حال جذب آنها هستند اما در استقلال خبری نیست، سکوت خبری مدیرعامل استقلال باعث نگرانی هواداران، پیشکسوتان و همه آنهایی که وضعیت استقلال را دنبال می‌کنند شده است. امیدوارم سردار آجورلو هر چه زودتر از طریق رسانه معتبر باشگاه با هواداران صحبت کند و به آنها بگوید جذب بازیکنان و یا حفظ نفرات سال گذشته تا کجا پیش رفته است. هواداران نگران هستند و این سکوت خبری نگرانی آنها را بیشتر کرده است. اگر شاکله فصل گذشته حفظ شود استقلال می‌تواند با جذب چند بازیکن و رفع نقاط ضعفش همانند سال گذشته پرقدرت ظاهر شود. اما اگر با این شرایط پیش برویم استقلال فصل نگران کننده و پردردسری را در پیش خواهد داشت.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل #علیرضا اکبرپور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها