منتظر یک یحیی گل‌محمدی متفاوت هستیم
70016
فصل بی‌بهانه
08 تير 1401 20:06
یحیی باید بهترین عملکرد را داشته باشد و تحت هر شرایطی هم اگر این اتفاق رخ نداد، امیدواریم دست‌کم بهانه‌های تکراری او را نشنویم

روزنامه گل

روزنامه گل- طی دو سال‌ونیمی که گل‌محمدی در پرسپولیس کار کرده، دست او حسابی باز بوده است. به تازگی یکی از رسانه‌ها حساب و کتاب مختصر و جالبی انجام داده بود که نشان می‌داد تا کنون 75 درصد بازیکنان جذب‌شده از سوی یحیی گل‌محمدی، در لیست فروش قرار گرفته‌اند و از تیم رفته‌اند؛ یک آمار عجیب که شاید نشان از عدم دقت کافی در مساله یارگیری از سوی سرمربی سرخ‌ها داشته است. در همین تابستان مهدی شریفی، علی شجاعی و مهدی مهدی‌خانی، سه خرید جوان یحیی برای پرسپولیس از این تیم جدا شدند و رفتند. به علاوه انتظار می‌رود وحدت هنانوف، منوچهر صفروف و شرزود تمیروف، سه بازیکن خارجی جذب‌شده از سوی گل‌محمدی در فصل قبل هم از این تیم بروند. همه اینها نشان می‌دهد یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس هر کاری دوست داشته کرده و کسی هم از او در مورد تیرهای به هدف نخورده‌اش سوال و جواب نکرده است. داستان فصل بعد اما شاید فرق داشته باشد.

همه می‌دانند که در این تابستان پرسپولیس حداکثر امکانات و ملزومات را برای موفقیت یحیی گل‌محمدی فراهم کرده است. او حتی برای بقا روی نیمکت سرخپوشان از دستیاران وفادارش هم گذشت و حالا فقط و فقط زمان نتیجه‌گیری است. بین مدعیان سرشناس لیگ برتر، پرسپولیس تنها تیمی بوده که سرمربی‌اش را حفظ کرده؛ چرا که استقلال، سپاهان و تراکتور باید با سرمربیان جدیدی فصل را شروع کنند که همین مساله هم کار آنها را سخت‌تر می‌کند. در نتیجه یحیی باید بهترین عملکرد را داشته باشد و تحت هر شرایطی هم اگر این اتفاق رخ نداد، امیدواریم دست‌کم بهانه‌های تکراری او را نشنویم. این بار دیگر هیچ توجیهی پذیرفتنی نیست.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها