69835
علیزاده: برای حفظ منشا تلاشمان را می‌کنیم
06 تير 1401 19:12
علی علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان گفت که آنها در حال مذاکره با چند بازیکن خارج از کشور هستند.

روزنامه گل

مس یکی از تیم‌های فعال در بازار نقل و انتقالات بوده است. تیم محمد ربیعی که در لیگ بیست و یکم فراتر از حد انتظار ظاهر شد، به دنبال تقویت تیم خود برای فصل جدید است.

علی علیزاده، معاون باشگاه مس رفسنجان در گفت‌و‌گویی که با خبرنگار ما داشت درباره خریدهای جدید این تیم گفت: خدا را شکر خریدهای بدی نبوده‌اند. نسبت به لیستی که آقای ربیعی داده‌اند، در حال جذب بازیکن هستیم. البته باید این نکته را ذکر کنیم که در این بازار نقل و انتقالات نمی‌توانستیم بازیکن گران‌قیمت را جذب کنیم. نسبت به بودجه‌ای که باشگاه دارد، آقای ربیعی بازیکنان مورد نظرشان را تعیین می‌کنند. چون ایشان خودشان شرایط باشگاه را می‌دانند و هم مسیر پیش می‌رویم.

وی ادامه داد: اکنون نیز قرارداد شاهین توکلی را تمدید کردیم و کارهاش را انجام دادیم. با چند بازیکن خارج از ایران و چند نفر از بازیکنان خودمان نیز در حال مذاکره‌ایم تا ان‌شاءالله بتوانیم یک تیم خوب را راهی مسابقات کنیم.

علیزاده درخصوص احتمال پیوستن منشا به پرسپولیس نیز پاسخ داد: ما با منشا و مدیربرنامه‌هایش مذاکره می‌کنیم. اگر در توانمان باشد، در خدمت او هستیم و اگر هم به او پول بیشتری بدهند طبیعی است. پرسپولیس باشگاهی است که هر کسی علاقه دارد در آنجا بازی کند. اگر هم پیشنهاد مالی خوب باشد دیگر چه بهتر. ولی ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بازیکنان فصل قبل را حفظ کنیم.

وی درباره اینکه مس در خفا و چراغ خاموش بازیکنان خوبی را جذب کرده است، گفت: متأسفانه بعضی اوقات باید از باشگاه و کانالی که در حال مذاکره هستید مراقبت کنید. باشگاه ما همیشه ساکت و بدون حاشیه بوده است و در هر کاری که انجام داده، این مسائل سرلوحه کارمان بوده است. ما فصل قبل با بعضی از بازیکنان قرارداد 2 ساله امضا کردیم.

معاون باشگاه مس اضافه کرد: بعضی از پست‌ها در فصل قبل باعث شد ما نتایج خوبی نگیریم و نیازمند تقویت بودند که در حال انجام آن هستیم. دلایلی که ما بدون سر و صدا کار می‌کنیم این است که هم بازار تلاطم زیادی دارد و هم اگر دست روی بازیکنی بگذاریم که شلوغ شود، باعث بازارگرمی خواهد شد. در بازار نقل و انتقالات باید بدون سر و صدا جلو رفت.

او درباره جدایی دو بازیکن عمانی این تیم نیز خاطرنشان کرد: بله این دو بازیکن جدا شدند و جا دارد از آنها تشکر کنم که واقعا برای تیم ما زحمت کشیدند.

علیزاده در مورد زمان اعلام نام خرید چهارم مس نیز گفت: طی فردا یا پس فردا این کار را انجام خواهیم داد.

#مس رفسنجان #گادوين منشا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها