قرارداد مربی پرتغالی 450 هزار دلار است
69716
یحیی هم قیمت ساپینتو!
05 تير 1401 14:44
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگوی تلویزیونی تایید کرد که قرارداد یحیی گلمحمدی برای 2 فصل 40 میلیارد تومان است.

روزنامه گل

هرچند در ادامه با توجه به انتقاد‌ها و هجمه‌های وارد شده باشگاه درپی اصلاح این موضوع برآمد و مدعی شد از صحبت‌های رضا درویش سوء برداشت شده است و مبلغ 40 میلیارد تومان برای 3 فصل است. حتی اگر ملاک را همان 3 سال قراردهیم بازهم حقوق سالانه یحیی بیش از 13 میلیارد تومان برای هر فصل می‌شود.

از طرف دیگر منابع خبری از آن خبر می‌دهند که قرارداد ریکاردو ساپینتو با استقلال 450 هزار دلار است که حتی با احتساب دلار 30 هزار تومانی حدود 13 میلیارد و 500 میلیون تومان می‌شود که تقریبا همان مبلغ قرارداد یحیی گلمحمدی است!البته بی تردید هرکدام از این مربیان در قراردادشان آپشن هایی را در نظر گرفته‌اند که در صورت تحقق آن‌ها در یافتب شان بیشتر از این‌ها خواهد شد اما در ابتدای امر باید اذعان کرد که مربیان سرخابی هم قیمت هستند.

به عبارت دیگر ارزش قرارداد گل محمدی با مربی که سالها در فوتبال اروپا کار کرده و این فصل از لیگ برتر پرتغال به ایران کوچ کرده برابر است و طبعا باید انتظار داشته باشیم که در حد و اندازه‌های یکدیگر باشند. تاریخ نشان خواهد داد که در این هم قیمتی این باشگاه پرسپولیس است که متضرر شده یا استقلالی که از نیروهای داخلی خودش گذشت تا سکان هدایت تیم را – مطابق خواسته هواداران – در اختیار یک سرمربی خارجی قرار دهد. دراین مورد دیگر هرگونه قضاوت و تحلیل و مقایسه‌ای با خودتان!

# سرخابی #استقلال #پرسپولیس #ریکاردو ساپینتو #یحیی گل محمدی #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها