69708
حیدری: تیمی که بسته شده حاصل هوشمندی کادر مدیریت و کادرفنی پرسپولیس است/ سیدجلال یک ژن خاص بود که نمونه‌اش را بین بازیکنان ایرانی دیگر ندیدم
05 تير 1401 13:38
پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و رقابت با سایر تیم ها در نقل و انتقالات صحبت کرد.

روزنامه گل

سپهر حیدری در خصوص وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تا اینجا در نقل و انتقالات عالی عمل کرده و نفراتی که جذب تیم شدند علاوه بر اینکه از لحاظ اسم و رسم بازیکنان مطرح و شناخته‌ شده‌ای هستند، از لحاظ فنی هم مشخص است که با فکر و برنامه جذب شدند و به درد تیم پرسپولیس می‌خورند و می‌توانیم فصل بعد یک تیم مقتدر را شاهد باشیم و امیدوارم سایر نیازهای یحیی گل محمدی در دیگر خطوط هم برآورده شود تا با تیم کاملی راهی مسابقات شوند.

وی در مورد اینکه تیم در چه پست هایی همچنان نیاز به جذب بازیکن دارد، گفت: در اکثر پست‌ها نفرات خوبی در اختیار تیم هستند ولی در پست دفاع چپ و مهاجم نوک اگر بازیکن خوبی جذب شود تیم یکدست و کامل خواهد شد و آنطور هم که شنیدم یحیی گل‌محمدی هم در این دو پست بازیکنانی مد نظر دارد و امیدوارم جذب شوند تا تیم کاملی در شروع مسابقات در اختیار سرمربی باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد فعالیت تیم در نقل و انتقالات و عملکرد خوب مجموعه نسبت به استقلال و سپاهان، توضیح داد: به هر حال هر فصل معمولاً 1-2 تیم عملکرد بهتری در جذب بازیکن دارند و الان پرسپولیس نسبت به رقبای خود در کورس قهرمانی بهتر عمل کرده است و از فرصتی که این دو تیم مشغول انتخاب سرمربی جدید بودند استفاده کرد و نفرات مورد نظرش را جذب کرد. در نقل و انتقالات جذب بازیکنان هرچقدر طول بکشد سخت تر خواهد شد و بازار محدودتر و قیمت‌ها بالاتر هستند و این هوشمندی کادر مدیریتی بود که سریع و پرقدرت در نقل و انتقالات حاضر شد و هرچقدر شما بهتر یارگیری کنی نفرات بعدی راحت‌تر جذب می‌شوند چون می‌بینند اوضاع خوبی در تیم حاکم است.

حیدری در مورد خداحافظی سیدجلال حسینی هم گفت: سیدجلال یک ژن متفاوت بین فوتبالیست‌های این دو دهه بود و نمونه‌اش واقعاً دیده نمی‌شود. او هم از لحاظ فنی یک بازیکن کارآمد و قابل بود و فصل‌های قبل حضور و عدم حضورش در زمین به وضوح تاثیرش مشخص بود و علاوه بر آن یک رهبر واقعی درون زمین بود که همیشه تیم را رو به جلو حرکت می‌داد و این ذهنیت را در بازیکنان ایجاد می‌کرد که به چیزی کمتر از قهرمانی راضی نباشند. پرسپولیس یک مهره با کیفیت را زا دست داد ولی حالا یک مربی خوب روی نیمکت دارد و هماطنور که سیدجلال این سال‌ها درون زمین به تیم کمک می‌کرد حالا چند متر آنطرف تر این وظیفه را انجام می‌دهد. او هم هوش فنی بالایی دارد و هم کاریزما دارد و توانایی هدایت یک تیم را به طور کامل خواهد داشت.

#سپهر حیدری #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها