هر روز، یک داستان جدید
69563
مسابقه توهین به اسکوچیچ
03 تير 1401 17:34
فضا به شکل عجیبی علیه دراگان اسکوچیچ تند شده و راستش توهین و تهمت‌ها به او غیرقابل تحمل است

روزنامه گل

روزنامه گل- شرایط سرمربی تیم ملی کشورمان به معنای واقعی کلمه اسفبار و نگران‌کننده است. روزی نیست که یک مشت تهمت و توهین جدید نثار او نشود. آخرین‌شان هم این است که جناب محمد مومنی، عضو هیات‌مدیره استقلال در توجیه ناکامی باشگاهش در جذب سعید صادقی، بهترین پاسور فصل گذشته لیگ برتر گفته: «ما مثل بعضی تیم‌ها نیستیم که آپشن دعوت به تیم ملی و حضور در جام‌جهانی به بازیکنان‌مان بدهیم.» این لابد یعنی پرسپولیس که به جذب سعید صادقی نزدیک شده، روی سرمربی تیم ملی نفوذ دارد و قادر است در فهرست دراگان اسکوچیچ مداخله کند!

این ادعای شگفت‌انگیز با واکنش تند فدراسیون فوتبال مواجه شده، اما پرسش اینجاست که خود این فدراسیون چقدر حرمت سرمربی‌اش را نگه می‌دارد؟ جناب ابراهیم قاسمپور، عضو کمیته فنی فدراسیون به صراحت گفته: «مخالف حضور اسکوچیچ در تیم ملی بودیم، اما الان وقت و پول لازم برای برکنار کردن او را نداریم.» آیا زشت‌تر از این هم ممکن است با کسی رفتار کرد؟ آن هم کسی که به هر حال تیم ملی این مملکت را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفته و به جام‌جهانی رسانده است؟

فضا به شکل عجیبی علیه دراگان اسکوچیچ تند شده و راستش توهین و تهمت‌ها به او غیرقابل تحمل است. کاری به شخصیت حقیقی مربی کروات نداریم، اما له شدن جایگاه حقوقی او واقعا باعث تاسف است. دوستان در توهین کردن به سرمربی تیم ملی با هم مسابقه گذاشته‌اند و یادشان نیست تیم ملی پنج ماه دیگر قرار است با همین سرمربی به جام‌جهانی اعزام شود. افسوس...


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها