69561
تراکتور با شکار بردیف باعث ناراحتی مفسر فوتبال روسیه شد
03 تير 1401 17:26
مفسر مشهور فوتبال روسیه به شدت از سران باشگاه های این کشور به خاطر از دست دادن بردیف و رفتن این مربی به تراکتور انتقاد کرد.

روزنامه گل

قربان بردیف سرمربی سرشناس فوتبال روسیه هفته گذشته به صورت رسمی سکان هدایت تراکتور را به عنوان جانشین ساغلام برعهده گرفت.

در همین رابطه رسانه های روسیه در طول یک هفته گذشته گزارش های زیادی را در زمینه تیم جدید بردیف یعنی تراکتور نوشتند و اظهارنظرهای متفاوتی مطرح شد.

در همین رابطه گنادی اورلوف، مفسر مشهور فوتبال روسیه نظر خود را در مورد انتصاب قربان بردیف به سمت سرمربیگری تراکتور ایران به اشتراک گذاشت.

کارشناس فوتبال روسیه به انتقاد از انتخاب بردیف پرداخت و گفت: این بد است که قربان بردیف تیمی را در لیگ ایران هدایت کند. او مربی متخصص روسی است و در کارنامه اش دو بار با روبین کازان قهرمان شده است و بازیکنان زیادی را تربیت کرده است.

وی افزود: اما سران باشگاه روسی او را به عنوان مربی انتخاب نمی کنند زیرا او نظر خودش را دارد. زیرا او آن سیستم آموزشی را می سازد که دیگران آن را دوست ندارند. اغلب روسای باشگاه ها و مدیران کل به دنبال افراد مناسب می گردند، اما بردیف ناخوشایند است.

مفسر فوتبال روسیه رفتن بردیف از لیگ روسیه را ضربه بزرگ فوتبال این کشور دانست و گفت: به نظر من این یک ضرر برای فوتبال روسیه است، او یک متخصص با بالاترین استانداردها است. نباید چنین استعداد مربیگری را از دست بدهیم.

#قربان بردیف #تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها