69361
عضو هیات مدیره آلومینیوم: شکست پرسپولیس انتظارات را بالا برد/اسیر دلالی و بازار گرمی نمی‌شویم
31 خرداد 1401 11:40
عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: انتظار هواداران فهیم آلومینیوم با توجه به شکست دادن پرسپولیس و حضور در فینال جام حذفی بالا رفته است.

روزنامه گل

امین پناهی درمورد فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم اراک اظهار داشت: خوشبختانه تعامل خوبی با مهدی رحمتی داریم. اهداف هیات مدیره و سرمربی تیم با یکدیگر هم‌خوانی دارد. اولویت ما حفظ یکی، دو بازیکنی است که قراردادشان تمام شده و در کنار آن سعی داریم به‌ جای دادن پول‌های زیاد و خریدن ستاره‌های گران‌ قیمت، ستاره بسازیم و بازیکنان جوان و آینده‌دار را جذب کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک تصریح کرد: تیم سال پیش ما پُر از ستاره بود که بهترین عملکرد را داشتند. خوشبختانه بسیاری از آن‌ها قرارداد دوساله دارند. با این وجود، هواداران خواهان خرید بازیکنانِ روی بورس هستند که بنده عرض می‌کنم وقتی در تیم ما پر از این بازیکنان است، چه لزومی دارد وارد چنین بازی‌های نقل و انتقالاتی شویم؟

پناهی با بیان اینکه باشگاه آلومینیوم هرگز وارد مسابقه بیشتر هزینه کردن نخواهد شد، گفت: بازیکنان زیادی در آلومینیوم امروز تبدیل به بهترین‌های لیگ شده‌اند که ان‌شاء الله در فصل جدید بیشتر از قبل از آن‌ها خواهید شنید. با این وجود، دو بازیکن تیم که فصل قبل عملکرد خوبی داشتند را سعی داریم حفظ کنیم و هرچه زودتر تمدید قرارداد آن‌ها را انجام بدهیم. انتظار هواداران فهیم آلومینیوم با توجه به شکست دادن پرسپولیس و حضور در فینال جام حذفی بالا رفته و ما هم در جریان این موضوع هستیم اما کار حرفه‌ای خودمان را بنابر اهدافی که داریم دنبال می‌کنیم. می‌خواهیم باشگاه را برای چند سال آینده از نظر بازیکن بی‌نیاز کنیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان معرفی شده از سوی سرمربی مورد تایید هیات مدیره باشگاه هستند و آینده‌دار خواهند بود، عنوان کرد: باشگاه در فصل جدید از نظر ریالی مبلغ قراردادها را پایین‌تر آورده، از سوی دیگر برخی بازیکنان جدید به‌ صورت دو و سه ساله جذب می‌شوند و می‌توانیم در آینده آن‌ها را ترانسفر کنیم و درآمدزایی داشته باشیم.

عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم با اعلام اینکه کارمان در نقل و انتقالات را بدون سر و صدا شروع کردیم، گفت: با نظر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، طی یکی، دو روز آینده خریدهای جدیدمان را معرفی می‌کنیم. به شدت از هیجان نقل و انتقالاتی به دور هستیم و به‌صورت کارشناسی و حرفه‌ای در بازار فعالیت می‌کنیم. به هیچ عنوان اسیر بازی برخی دلالان و بازارگرمی‌ها نمی‌شویم. با استدلال و منطق بازیکن می‌گیریم و نفراتی جذب می‌کنیم که بتوانیم در آینده جوابگوی کیفیت آن‌ها باشیم.

وی افزود: می‌خواهیم هزینه‌های باشگاه را به لحاظ قراردادهای بی‌حساب کتاب تبدیل به قراردادهایی که کاملا قابل توجیه با بهترین استفاده است، تبدیل کنیم. به هیچ وجه قرارداد بالا برای بازیکنی که کارایی نداشته باشد، نمی‌بندیم. سرمایه‌گذاری را روی پایه‌ها و بحث زیر ساخت، احداث کمپ و ... می‌گذاریم تا به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل شویم و مصمم به انجام این کار هستیم. امسال در بحث درآمدزایی نیز برنامه داریم. مدیرعامل باشگاه به هیات مدیره شرکت آلومینیوم قول داده‌ تا در این بحث به‌طور جدی کار کنیم و انتظار جذب منابع مالی از بخش خصوصی خواهیم داشت.

#آلومینیوم اراک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها