69125
محمدی:‌ مذاکره مستقیم با دینکا نداشتیم/ حضور او در پرسپولیس پیشنهاد مدیر برنامه‌هایش بود
28 خرداد 1401 15:39
معاون باشگاه پرسپولیس به مسائل مطرح شده از سوی یکی از مسئولان باشگاه تراکتور واکنش نشان داد.

روزنامه گل

شب گذشته علی خطیر از مسئولان باشگاه تراکتور در مصاحبه‌ای به بحث حضور مربی دروازه‌بانان این باشگاه در پرسپولیس پرداخت و موضوعاتی را مطرح کرد که این مسأله باعث شد تا محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به آنها پاسخ دهد.

محمدی در خصوص موضوعات مطرح شده اظهار داشت: درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به مربی دروازه‌بانان تیم تراکتور باید بگویم که مسأله آن چیزی که در رسانه‌ها مطرح شده نیست. ما هیچ پیشنهادی به مربی دروازه‌بانان تیم تراکتور ندادیم بلکه مدیر برنامه‌های این مربی، او را به ما پیشنهاد داد.

وی افزود: مدیر برنامه‌های دینکا آلین‌ به ما اعلام کرد که او با وجود قراردادی که با باشگاه تراکتور دارد اما یک بند فسخ در قراردادش وجود دارد که بر اساس آن می‌تواند قراردادش را با تراکتور فسخ کند. بعد از این مسأله ما اعلام کردیم که اگر او می‌تواند قراردادش را فسخ کند ما با او صحبت خواهیم کرد اما تا به حال هیچ مذاکره‌ای با این مربی نداشتیم.

محمدی در ادامه گفت:‌ اگر ما به دینکا آلین پیشنهاد می‌دادیم حرف آقای خطیر که از دوستان خوب من و از مدیران باتجربه ورزشی است درست بود اما ما این مربی را تا به حال نه دیده‌ایم و نه با او حرف زدیم. این مربی پیشنهاد مدیر برنامه‌هایش بود و ما هم اعلام کردیم که اگر می‌تواند فسخش را بگیرد بعداً با او صحبت خواهیم کرد.

#محمد محمدی #معاون باشگاه پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها