69093
کاپیتان ذوب‌آهن: قراردادم را بدون قید و شرط تمدید کردم/ می‌خواهیم خیلی بهتر از فصل گذشته باشیم
28 خرداد 1401 11:42
مسعود ابراهیم‌زاده کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد، قراردادش با این باشگاه را بدون قید و شرط تمدید کرده است.

روزنامه گل

مسعود ابراهیم‌زاده درباره تمدید قراردادش با ذوب‌آهن اصفهان گفت: بابت این اتفاق خیلی خوشحالم، چون اصفهان و ذوب‌آهن را مثل خانه خودم می‌دانم. وقتی پیشنهاد باشگاه به من رسید بدون قید و شرط قراردادم را با ذوب‌آهن تمدید کردم و امیدوارم فصل خوبی را با این تیم تجربه کنم.

وی درباره عملکرد تیمش در فصل گذشته و اینکه آنها رتبه هفتمی را به دست آوردند، خاطر نشان کرد: در مجموع جایگاه ما خوب بود و البته می‌توانستیم در نتیجه‌گیری بهتر عمل کنیم. تیم ما با شروع فصل تغییرات نسبتاً زیادی داشت و همین موضوع کمی کار را سخت کرد. متأسفانه در نیم‌فصل اول شرایط طبق پیش‌بینی ما جلو نرفت، ولی در نیم‌فصل دوم خدا را شکر نتایج خوبی گرفتیم. البته این را هم باید در نظر گرفت که در بعضی از بازی‌ها به شدت از داوری ضربه خوردیم و امتیازهای حساسی را از دست دادیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا آنها می‌توانند نسبت به فصل گذشته نتایج بهتری را رقم بزنند، اظهار داشت: بدون شک می‌خواهیم خیلی بهتر از فصل گذشته باشیم و هدف‌مان این است که نتایج بهتری بگیریم. خوشبختانه آقای تارتار هم در تیم ماندنی شد. قطعاً شناخت او از ذوب‌آهن این کمک را به تیم ما خواهد کرد که خیلی بهتر از فصل گذشته باشیم.

#ذوب آهن
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها