69089
خاقانی: می‌خواهم مثل حسین‌زاده و حردانی به تیم ملی دعوت شوم/ مجیدی حامی بازیکنان جوان بود
28 خرداد 1401 11:40
بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال به دنبال آن است که مانند امیرحسین حسین‌زاده و صالح حردانی به اردوی تیم ملی دعوت شود.

روزنامه گل

سبحان خاقانی درباره قهرمانی‌اش با استقلال در یک فصل بدون شکست اظهار داشت: این رکورد ابتدا به لطف خدا و بعد تدابیر مربیان و تلاش بازیکنان بود. مربیان اعتقاد داشتند که نباید ببازیم و در هر بازی برای برد وارد زمین شویم. هر بازی برای ما اهمیت خاص خودش را داشت و فقط دنبال برد و بهبود رکوردمان (نباختن در بازی‌ها) بودیم.

وی در ادامه افزود: قهرمانی با کسب رکورد تاریخی حس بی‌نظیری دارد که تا سال‌های سال در ذهن همه باقی می‌ماند. خوشحالم که در این مسیر حضور داشتم و شاهد قهرمانی استقلال بودم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد عملکردش در این فصل تصریح کرد: عملکردم راضی‌کننده بود، ولی می‌توانستم خیلی بهتر از اینها باشم. مربیان به من اعتماد کرده و فرصت بازی می‌دادند. هر کسی در تمرینات بیشتر تلاش می‌کرد آنها حق را به حقدار می‌دادند. شاید یکسری انتقادها صورت می‌گرفت که از سوی هواداران طبیعی بود، ولی همیشه تلاش می‌کردم بهترین عملکرد را داشته باشم.

خاقانی راجع به جدایی فرهاد مجیدی از استقلال خاطر نشان کرد: مجیدی اسطوره استقلال و یکی از حامیان بازیکنان جوان بود. ما فصل خوبی را کنار هم داشتیم و امیدوارم با مشخص شدن وضعیت تیم بتوانیم فصل خوب دیگری را تکرار کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شد گابریله پین مربی ایتالیایی استقلال اعتقاد زیادی به او داشت، گفت: مربیان به صورت گروهی تصمیم می‌گرفتند چه بازیکنی بازی کند و خوشبختانه این اعتقاد به من وجود داشت.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چقدر این توانایی را دارد که مثل امیرحسین حسین‌زاده و صالح حردانی به تیم ملی دعوت شود، گفت: مطمئن باشید دنبال پیشرفت هستم و می‌خواهم به تیم ملی دعوت شوم.

#استقلال #سبحان خاقانی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها