69073
محمد محمدی: رقبای پرسپولیس 15 و 20 میلیارد به بازیکنان پیشنهاد می‌دهند
28 خرداد 1401 11:11
معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب سعید صادقی عنوان کرد: اجازه بدهید هر اتفاقی که نهایی شود ما اعلام رسمی می کنیم.

روزنامه گل

محمد محمدی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس اظهار داشت: به لطف خدا و دعای هواداران مشغول برطرف کردن نیازهای کادرفنی برای لیگ بیست و دوم لیگ برتر هستیم. آن لیستی که مدنظرشان بود تقریبا 70 درصد آن را جذب کردیم. یکسری دوستانی که به دنبالشان بودند، نشد جذب کنیم و در خدمتشان باشیم. امیدواریم بقیه نفرات مدنظر را ظرف مدت باقیمانده در خدمتشان باشیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا منظورش سجاد شهباززاده و محمد خدابنده لو است، افزود: بالاخره یکسری از دوستان آمدند مذاکره کردند، اما نتوانستیم در خدمتشان باشیم.

معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب سعید صادقی عنوان کرد: اجازه بدهید هر اتفاقی که نهایی شود ما اعلام رسمی می کنیم.

محمدی درباره عدم تسویه مطالبات باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: خیلی در جریان بحث مالی نیستم. تعهداتی که برعهده مان بود از دوستانی مثل آقای حمیداوی تشکر کنیم، خیلی همکاری کردند. ما هم در حد توانمان هر چی توانستیم به آنها پرداخت کردیم. تضمین لازم را هم به آنها می دهیم اما چیزی که هست یک اختلاف عدد است که کمیته انضباطی ما را مکلف کرده می خواهیم پرداخت کنیم. اما کمیته انضباطی می گوید این عدد کمی بیشتر است. در روی کاغذ 7 میلیارد هشتصد بود اما شهر خودرو 10 میلیارد طلب کرده است.

معاون باشگاه پرسپولیس پیرامون پیشنهاد فولاد به احسان پهلوان گفت: در مورد شخص خاصی نمی خواهم صحبت کنم، اما واقعا در بد شرایطی هستیم. پیشنهاداتی که به بازیکنان ما می شود دو برابر پولی است که در توان پرداختی باشگاه پرسپولیس است. اصلا رقابت منصفانه‌ای بین ما و تیم‌های صنعتی نیست. ما بودجه محدودی داشتیم. ما نمی توانیم رقابت کنیم. دوستانی که الان آمدند عضو باشگاه شدند از پول های بزرگ گذشت کردند اینجا تیم بزرگی است و هواداران بزرگ و پرشوری دارد. قطعا کسانی که می آیند بزرگ فکر می کنند. تیم های دیگر 15 و 20 میلیارد می دهند اما ما نصف این رقم را صحبت می کنیم.

وی درباره جذب نفرات جدید کادرفنی پرسپولیس گفت: 2 مربی خارجی به کادرفنی ما اضافه می شوند. ضمن اینکه آلین دینکا مربی تراکتور هم به زودی فسخ می کنند. البته باشگاه پرسپولیس مستقیم با دینکا وارد مذاکره نشد و با مدیر برنامه این بازیکن صحبت کرد. چرا که مذاکره مستقیم حرفه ای نبود. مربی بدنساز اسپانیایی با پیشنهاد یحیی گل محمدی انتخاب شده است.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره فرآیند جذب امیر شهیم و عرفان باقری اظهار داشت: اجازه بدهید تا نهایی نشده چیزی را عنوان نکنیم.

محمدی در پایان در خصوص جذب مهاجمان پرسپولیس اظهار داشت: با مهاجمان داخلی و خارجی در حال مذاکره هستیم و پیشرفت خوبی داشتیم.

#محمد محمدی #معاون باشگاه پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها