پرسپولیس به کاپیتانش پیشنهاد مربیگری داد
69038
جبروت جلال
27 خرداد 1401 19:15
فوتبالیست‌های جوان با دقت در زندگی حسینی خواهند فهمید با سختکوشی و دوری از حواشی می‌توان طول عمر مفید  حرفه‌ای را افزایش داد و حتی پیش از پایان دوران بازی، پیشنهاد محترمانه مربیگری دریافت کرد

روزنامه گل

روزنامه گل- یکی از علامت سوال‌های این فصل پرسپولیس، مربوط می‌شود به سرنوشت جلال حسینی. کاپیتان پرسپولیس یکی از ستون‌های موفقیت این تیم طی سال‌های گذشته بوده است. با این حال او در یکی، دو فصل اخیر روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذراند و مسابقات زیادی را از روی نیمکت تماشا کرد. به همین دلیل هم تردیدهای زیادی در مورد سرنوشت این بازیکن به وجود آمده است. برخی بر این باورند که جلال هنوز توانایی لازم برای ادامه بازی را دارد و با توجه به سطح کیفی لیگ ایران، همچنان جزو بهترین مدافعان کشورمان محسوب می‌شود. برخی دیگر اما عقیده دارند او باید در اوج به دوران بازی‌اش پایان بدهد و مانع از آن شود که حرمتش زیر سوال برود.

به هر جهت تعیین تکلیف حسینی یکی از دستور کارهای دشوار کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس است. در چنین فضایی رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در مصاحبه تلویزیونی‌اش اعلام کرد توافقاتی با حسینی صورت گرفته تا او فصل آینده به عنوان عضوی از کادر فنی به حضورش در پرسپولیس ادامه بدهد. هنوز حسینی واکنشی به این موضوع نشان نداده و به علاوه مشخص نیست که پیشنهاد مربیگری از او به معنای پایان دوران بازی این مدافع هست یا نه. هر چه هست به نظر می‌رسد این مدافع پرافتخار فوتبال ایران در آستانه فصل جدیدی از دوران حرفه‌ای‌اش قرار گرفته است. به این ترتیب حسینی وارد دوران مربیگری خواهد شد و اگر بنا باشد او در آن عرصه حتی به اندازه نصف دوران بازی موفق باشد، باید منتظر ظهور یک استعداد فوق‌العاده در عرصه مربیگری باشیم.

در هر صورت اما حسینی را باید یکی از باشکوه‌ترین فوتبالیست‌های ایرانی بدانیم؛ کسی که برای موفقیت زحمت کشید و رنج برد. او نمونه بارز یک الگوی حلال و کارآمد برای سایر فوتبالیست‌های ایرانی است. کسی که فوتبالیست‌های جوان باید به او نگاه کنند و چیزهای زیادی بیاموزند. آنها با دقت در زندگی حسینی خواهند فهمید با سختکوشی و دوری از حواشی می‌توان طول عمر مفید حرفه‌ای را افزایش داد و حتی پیش از پایان دوران بازی، پیشنهاد محترمانه مربیگری دریافت کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها