69036
معمایی: پرسپولیس ۳ سال حق بزرگی را از شهر خودرو ضایع کرد/ حکایت درویش حکایت چوپان دروغگوست!
27 خرداد 1401 18:32
عضو هیئت مدیره باشگاه شهر خودروی مشهد مدعی است، باشگاه پرسپولیس با عدم پرداخت مطالبات این باشگاه، حق بزرگی را از آنها ضایع کرده است.

روزنامه گل

مسعود معمایی عضو هیئت مدیره باشگاه شهر خودرو در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه شهر خودرو اظهار داشت: چرا واقعاً شخصی که هیچ بویی از صداقت در کلام و رفتار نبرده است باید مدیرعامل پرسپولیس شود؟ چطور می‌شود آقای درویش در تلویزیون شروع به فرافکنی و دروغگویی کند و همچنان مدیرعامل پرسپولیس باقی بماند؟ ایشان مهمترین دستاوردش برای پرسپولیس حضور در تلویزیون و شبکه‌های مختلف صداوسیما بوده است.

وی افزود: جامعه فوتبال واقعاً از وزیر محترم ورزش توقع زیادی دارند در انتخاب و تأیید صلاحیت افرادی که قرار است در باشگاه پرسپولیس فعالیت کنند، دقت کند، چرا که این تیم بسیار بزرگ است.

عضو هیئت مدیره باشگاه شهر خودرو خاطر نشان کرد: حکایت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حکایت چوبان دروغگوست. دیگر هیچ‌کس حرف‌های ایشان را باور نمی‌کند. همانطور که ایشان عنوان می‌کند بیانیه‌ها و مصاحبه‌های ما را نمی‌خواند، باید عرض کنم که هیچ‌کس هم دیگر گول عوام‌فریبی و سناریو قهرمان‌سازی این شخص برای هواداران‌شان را باور نخواهد کرد.

«باشگاه پرسپولیس حق بزرگی را از شهر خودرو در این سه سال ضایع کرده است.»، معمایی با بیان این جمله افزود: هیئت مدیره و مدیرعامل شهر خودرو در راستای اعاده این حق هرکاری لازم باشد، انجام خواهند داد و تا آنجایی که بنده در جریان هستم هیئت مدیره باشگاه شهر خودرو به آقای حیدرپور مدیرعامل باشگاه اختیارات کامل را واگذار کرده است تا از طریق AFC موضوع را پیش ببرد، چرا که این بدهی مربوط به سال‌های گذشته است و باشگاه پرسپولیس حتی به حکم کمیته انضباطی و استیناف هم عمل نکرده است و چندین ماه کج‌دار و مریض رفتار می‌کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه شهر خودرو اظهار داشت: آقای درویش مدیرعامل یک تیم دولتی بوده و با یک کاغذ به این سمت منصوب شده است و با یک کاغذ دیگر هم از این تیم خواهد رفت. پس بهتر است اعتبار و شخصیت خود را با این رفتارها کاهش ندهد و عمر مدیریت خود را کمتر نکند. آنچه مسلم است باید به حقیقت و انصاف در این راستا پرداخته و عمل شود.

#شهرخودرو #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها