69034
درخواست همسر اسطوره فقید استقلال از هواداران؛ «صبور باشید و به مدیریت اعتماد کنید»
27 خرداد 1401 18:27
همسر مرحوم ناصر حجازی هواداران استقلال را به صبوری دعوت کرد و از آنها خواست تا به مدیریت این باشگاه در انتخاب سرمربی اعتماد کنند.

روزنامه گل

بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی روز جمعه اظهار داشت: در این برهه حساس هواداران استقلال باید صبور باشند تا در کمال آرامش تکلیف نیمکت این تیم روشن شود. به طور حتم با مطالعه و بررسی بیشتر بهترین گزینه برای سرمربیگری آبی‌پوشان انتخاب خواهد شد و آنها به تصمیات آجورلو که فصلگدشته مدیریت خوبی داشت اعتماد کنند.

همسر اسطوره فقید و سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من هم مثل هواداران استقلال نگران سرنوشت سرمربیگری این تیم هستم و امیدوارم هرچه زودتر مربی آبی پوشان انتخاب شود. طبیعی است که من هم اخبار استقلال را دنبال کرده و پیگیر وضعیت تیمی باشم که برای خانواده حجازی جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی اضافه کرد: استقلال برای من جایگاه بزرگ و ویژه‌ای دارد،؛ جایگاهی که با هیچ چیز قابل توصیف نیست و همواره آرزوی موفقیت تیمی را داشتم که همسرم نماد آن بوده و هست. طبیعی است که مدیر عامل و تمام مدیران این باشگاه درصدد هستند بهترین گزینه را برای نیمکت استقلال انتخاب کنند تا این تیم بتواند در فصل آینده هم مدعی جدی قهرمانی باشد و بهتر است آنها به تصمیمات مصطفی آجورلو اعتماد کنند.

وی در پایان گفت: هواداران استقلال سرمایه و صاحبان اصلی این تیم هستند و همیشه ثابت کرده‌اند اگر حامی و پشتیبان تیم محبوب‌شان باشد اتفاقات بزرگی رقم خواهد خورد.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها