در مورد شایعه بازگشت کارلوس به ایران
68835
به کی‌روش گفته‌اید؟
24 خرداد 1401 19:04
امروز تیمی مثل کانادا به خودش اجازه می‌دهد بازی فیکس شده و مقرر دو تیم را لغو کند و آه هم در بساط فدراسیون نیست که بخواهد کمترین توقعات کادرفنی را برآورده کند

روزنامه گل

روزنامه گل- شایعه شده برخی نهادهای بالاتر از فدراسیون فوتبال دنبال بازگرداندن کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران هستند. درست و غلطش را نمی‌دانیم و در جایگاهی هم نیستیم که بگوییم این کار صحیح است یا نه. با این حال فقط خواستیم ابراز امیدواری کنیم تیم مذاکره‌کننده احتمالی، همه جزییات را به کارلوس کی‌روش گفته باشد؛ این که شرایط تیم ملی ایران، امروز نسبت به همه هشت سالی که او اینجا کار کرد بدتر است، این که وضعیت کلی کشور هم با چهار سال پیش، یا حتی چهار ماه پیش قابل مقایسه نیست. کی‌روش یک مربی پرتوقع است که انتظار دارد همه چیز در حد ایده‌آل برایش آماده شود؛ حتی همان سال‌های حضور خودش در ایران هم از این خبرها نبود، چه برسد به حالا که وضع به مراتب بدتر شده است.

کی‌روش پیش از جام‌جهانی 2018 به این که چرا کمپانی نایکی تیم ملی ایران را تحریم کرده اعتراض داشت؛ پس حالا که دوباره می‌خواهید او را استخدام کنید، حتما به اطلاعش برسانید امروز بسیاری از دیگر امکانات بدیهی هم در دسترس فوتبال ایران نیست. امروز تیمی مثل کانادا به خودش اجازه می‌دهد بازی فیکس شده و مقرر دو تیم را لغو کند و آه هم در بساط فدراسیون نیست که بخواهد کمترین توقعات کادرفنی را برآورده کند. پس از همین ابتدا بدیهیات را با او در میان بگذارید تا فردا دوباره کار به اره بده و تیشه بگیر نکشد. همان موقع که شرایط بهتر بود، کی‌روش روزی ده تا مصاحبه تند انجام می‌داد؛ وای به حال امروز!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها