68625
رسانه ترکیه ای: طارمی نامی شگفت انگیز در لیست خرید فنرباغچه
22 خرداد 1401 12:24
باشگاه فنرباغچه برای جذب ستاره ایرانی پورتو اقدام کرد.

روزنامه گل

سایت «تقویم» ترکیه در گزارشی به نقل و انتقالات تابستانی باشگاه فنرباغچه پرداخت و در لیست خریدهای احتمالی این باشگاه نام مهدی طارمی ستاره ملی پوش کشورمان را مطرح کرد.

این رسانه ترکیه ای نوشت: نامی شگفت انگیز در میان لیست خریدهای احتمالی فنرباغچه وجود دارد. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو در فصل گذشته برای این تیم 26 گل زده و در تیررس مسئولان باشگاه فنرباغچه قرار دارد.

فنرباغچه برای بازگشت به دوران طلایی اش به دنبال جذب قرضی این مهاجم ایرانی پورتو است. طارمی تا سال 2024 با باشگاه پورتو قرارداد دارد و باشگاه ترکیه ای پیشنهاد رسمی برای جذب طارمی را به باشگاه پرتغالی داده است. اما تنها مانع انتقال این بازیکن ایرانی به فنرباغچه مبلغ 20 میلیون یورویی ارزش این بازیکن است.

طارمی پیش از این در سال 2016 از پرسپولیس جدا شد و برای اولین بار برای لژیونر شدن راهی سوپر لیگ ترکیه شد و با تیم ریزه اسپور قرارداد امضا کرد.

اما اتفاقات ناگوار کودتای ترکیه باعث شد تا طارمی بدون اینکه برای این تیم بازی کند این تیم را ترک کند و پرونده شکایت مشهور باشگاه ترکیه ای از پرسپولیس ایجاد شد. طارمی به خاطر این تخلف 4 ماه محروم و پرسپولیس هم دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد.

#مهدی طارمی #پورتو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها