متین و باوقار رفتار کنید
68577
آینه عبرتی به اسم زکی‌پور!
21 خرداد 1401 19:57
او حالا می‌توانید یک آینه عبرت درست و حسابی برای بقیه فوتبالیست‌ها باشد؛ کسانی که با توهین و تحقیر و تمسخر دنبال جلب توجه هستند، اما نمی‌دانند بازی روزگار ممکن است خیلی زود آنها را پشیمان کند

روزنامه گل

روزنامه گل- با آغاز فصل نقل‌وانتقالات شایعات زیادی در مورد پیوستن میلاد زکی‌پور به پرسپولیس به گوش می‌رسید. این حرف و حدیث‌ها هواداران را عصبانی کرده بود، هرچند باشگاه واکنشی نشان نمی‌داد و موضوع را تکذیب نمی‌کرد. زکی‌پور که فصل گذشته در گل‌گهر توپ زده بود، سابقه بازی در استقلال را دارد و اتفاقا در آن زمان کری‌های تند و تیزی برای پرسپولیس خوانده بوده؛ آنچه باعث شد در شرایط فعلی هواداران چنین موضع تندی در قبال احتمال پیوستن زکی‌پور به جمع سرخپوشان بگیرند و تا جایی پیش بروند که این جابه‌جایی منتفی شود. حالا محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس در مورد عدم جذب مدافع چپ گل‌گهر می‌گوید: «بالاخره باید حساسیت هواداران را درک کنیم و در تلاش باشیم تا آنها را راضی نگه داریم.»

این که اصلا زکی‌پور فوتبالیست خوبی است و به درد پرسپولیس می‌خورد یا نه، کلا یک بحث دیگر است. مساله مهم‌تر در حال حاضر این بود که میلاد زمان عضویت در استقلال در کری‌خوانی برای پرسپولیس و دلبری از هواداران تیمش دچار افراط و زیاده‌روی شد. او مرز بین کل‌کل سالم و تهمت زدن و توهین کردن را نادیده گرفت و شاید تصور می‌کرد تا روز آخر عمرش در استقلال باقی خواهد ماند. با این حال ورق برگشت و شرایط طوری رقم خورد که این بازیکن شانس حضور در پرسپولیس را پیدا کند. اینجا بود که آن مسایل قدیمی برایش گران تمام شد و زکی‌پور این بخت طلایی را از دست داد. او حالا می‌توانید یک آینه عبرت درست و حسابی برای بقیه فوتبالیست‌ها باشد؛ کسانی که با توهین و تحقیر و تمسخر دنبال جلب توجه هستند، اما نمی‌دانند بازی روزگار ممکن است خیلی زود آنها را پشیمان کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها