68394
مدیرعامل سایپا: اشتباهات داوری،بقای ما را به روز آخر کشاند/ فدراسیون فوتبال از تکنولوژی‌های جدید استفاده کند
18 خرداد 1401 19:15
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: امیدوارم مسئولان فدراسیون فوتبال با بهره گیری از تکنولوژی‌های جدید و ارتقای سطح کیفی داوران، زمینه کاهش خطاها را فراهم کند.

روزنامه گل

ابوالفضل فراهانی در خصوص برنامه ریزی باشگاه سایپا برای فصل آینده اظهار داشت: باشگاه ما فصل آینده صرفاً روی سه رشته فوتبال، رالی و والیبال مردان و بانوان تمرکز خواهد داشت و در سطح قهرمانی فعالیت می‌کند. علاوه بر فعالیت در رشته‌های یاد شده که قطعا مهمترین برنامه‌های فصل آتی باشگاه را در حوزه ورزش قهرمانی در بر می‌گیرد، در ورزش کارگری نیز در همه رشته‌های ورزشی فعال خواهیم بود تا بر اساس رسالت و مسئولیت‌های اجتماعی خود، گام بلندی در بهره وری و افزایش نشاط کارگران خدوم و زحمتکش گروه معظم خودروسازی سایپا برداریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد: با توجه به مدیریت متمرکز و تجمیع امکانات ورزشی در این شرکت، پیش بینی بهره وری بالاتر و ارائه خدمات اثربخش و متنوع ورزشی طی برنامه 3 ساله آینده تدوین شده و در دستور کار قرار گرفته است. یکی از برنامه‌های دیگری که در ادوار گذشته چندان مورد توجه قرار نمی‌گرفت و اکنون کانون توجه این باشگاه است، توسعه فعالیت‌های فرهنگی است.

وی افزود: البته با رویکرد جدید گروه خودروسازی سایپا که تمرکز فعالیت‌های فرهنگی، کارگزاری و اجرای این برنامه‌ها را برعهده شرکت فرهنگی ورزشی سایپا قرار داده، این شرکت در سال آتی حضور فعال در این مقوله با رویکردی جدید خواهد داشت به طوری که تمامی برنامه‌های نمایشگاهی، مناسبت‌ها و جشنواره‌ها در سطح گروه بزرگ خودروسازی سایپا به این شرکت محول شده است.

فراهانی با اشاره به پیروزی شب گذشته نارنجی پوشان مقابل شهرداری همدان، گفت: تیم فوتبال بزرگسالان سایپا در مدیریت قبلی بسته شده بود و سعی بر این بود تغییرات قابل ملاحظه‌ای به خاطر تحمیل بار مالی اضافی در تیم صورت نگیرد که با توجه به شرایط تیمی و عمدتاً اشتباهات داوری که منجر به از دست دادن امتیازات حساس تیم در طول فصل شد، بقا را در لیگ آزادگان به روز سه شنبه کشاند. امیدوارم مسئولان فدراسیون فوتبال با بهره گیری از تکنولوژی‌های جدید و ارتقا سطح کیفی داوران، زمینه کاهش خطای داوری، خصوصا در بازی‌های حساس مسابقات لیگ های مختلف فوتبال را فراهم آورند.

#سایپا #لیگ دسته اول
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها