68388
با وجود افزایش رقم پیشنهادی تراکتور؛ مذاکره با ساغلام همچنان ادامه دارد/ پای واسطه‌‌ها در میان است!
18 خرداد 1401 15:19
باشگاه تراکتور با افزایش ۵۰ هزار دلاری رقم قرارداد ساغلام موافقت کرده است، اما هنوز دو طرف به توافق نهایی در این زمینه دست پیدا نکرده‌اند

روزنامه گل

ارطغرول ساغلام سرمربی ترکیه‌ای تراکتور، پس از پایان فصل بیست‌و‌یکم لیگ برتر با مدیران این باشگاه برای ادامه همکاری در فصل آینده به اختلاف مالی خورده است و همچنان مذاکرات دو طرف برای توافق نهایی ادامه دارد.

ساغلام که چند روز پیش ایران را ترک و برای گذراندن تعطیلات خود به ترکیه سفر کرده است، فصل آینده نیز با تراکتور قرارداد 650 هزار دلاری داشت، اما در آخرین مذاکره با مدیران این باشگاه خواستار دریافت حداقل 800 هزار دلار شده که این موضوع منجر به مخالفت مدیران باشگاه تبریزی شده است.

مذاکره ساغلام و مدیران تراکتور قرار است در دفتر این باشگاه در کشور ترکیه پیگیری شود تا دو طرف به توافق نهایی برسند و حتی شنیده می‌شود باشگاه تبریزی در آخرین پیشنهاد خود با پرداخت 700 هزار دلار نیز به این مربی موافقت کرده است، اما فعلاً دو طرف به توافق نهایی دست نیافتند. در همین راستا امروز مذاکرات نهایی در ترکیه و با حضور مدیران باشگاه تراکتور و وکیل ساغلام برگزار خواهد شد.

نکته مهم در اتفاقات اخیر باشگاه تراکتور این است که در ماجرای درخواست ساغلام برای بالا رفتن رقم قراردادش، باز هم ردپای چند واسطه دیده می‌شود. کسانی که در فصل‌های گذشته نیز تأثیرات فراوانی در قراردادهای فاجعه‌بار تراکتور داشته‌اند و این بار نیز به دنبال دخالت و افزایش رقم قرارداد سرمربی ترکیه‌ای این باشگاه هستند.

#ارطغرول ساغلام #تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها