68164
بزرگ: در آبادن از ما می‌خواستند سهمیه آسیا بگیریم/ هیچ بازیکنی دوست ندارد از صنعت نفت شکایت کند
16 خرداد 1401 18:17
مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت، بازیکنان این تیم با وجود پرداخت نشدن بخش عمده‌ای از مطالبات‌شان دوست ندارند از این باشگاه شکایت کنند.

روزنامه گل

شروین بزرگ درباره فصلی که صنعت نفت پشت سر گذاشت، گفت: ما در مجموع در نتیجه‌گیری نوسان داشتیم، ولی در یک مقطع نتایج خوبی گرفتیم و همین موضوع کمک کرد تا به رده‌های پایین جدول نرویم. آن زمان که نتایج خوبی می‌گرفتیم، در آبادان و در سطح شهر که هواداران ما را می‌دیدند این درخواست را داشتند که سهمیه آسیا بگیریم، هر چند که امسال سهمیه‌ای نداریم، ولی آنها دوست داشتند در رده‌های بالای جدول باشیم.

وی ادامه داد: البته در این زمینه باید بودجه و پتانسیل صنعت نفت را با تیم‌های دیگر هم قیاس کنیم. فکر کنم تیم ما بد نتیجه نگرفت و این در حالی است که در طول فصل بارها از لحاظ مالی اذیت شدیم و این موضوع روی تمرکز ما تأثیر منفی گذاشت. در حالی که فصل به پایان رسیده است، فقط 60 درصد پول گرفتیم و تقریباً نیمی از پول‌های‌مان را نداده‌اند. بازیکنان هم هرگز دوست ندارند از صنعت نفت شکایت کنند و امیدوارم پول بازیکنان پرداخت شود.

مهاجم فصل گذشته صنعت نفت آبادان در مورد وضعیت قراردادش برای فصل بعد خاطر نشان کرد: در حال حاضر بازیکن آزاد هستم و واقعیت هم این است که چند پیشنهاد خوب به من رسیده، ولی هنوز تصمیمی برای ماندن یا رفتن به تیم دیگری نگرفته‌ام. زیاد عجله ندارم و سعی می‌کنم یک تصمیم خوب بگیرم.

#صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها