از دست دادن زمان مهمترین نگرانی برای استقلال است
68135
شاهین بیانی: فرهاد حق دارد برای آینده‌اش تصمیم بگیرد
16 خرداد 1401 13:27
    شاهین بیانی پیشکسوت استقلال ضمن تمجید از عملکرد فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال می‌گوید این باشگاه باید به زودی برای انتخاب جانشین او اقدام کند تا زمان طلایی نقل و انتقالات را از دست ندهد.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های بیانی درمورد جدایی مجیدی و آینده استقلال را می‌خوانید:

نظر شما درمورد جدایی ناگهانی مجیدی چیست؟

ابتدا جا دارد یک خسته نباشید به مجیدی و همکارانش در کادر فنی بگویم که در این فصل با رقم زدن نتایجی جالب و کسب رکوردهای زیادی عنوان قهرمانی را برای استقلال و هواداران به ارمغان آوردند. در مورد جدایی مجیدی از استقلال هم باید بگویم این احتمال وجود داشت که مجیدی از استقلال جدا شود. طبیعی است وقتی مربی جوانی با چنین شرایطی تیمش را قهرمان و رکوردهای زیادی را برای تیمش به ثبت برساند، با پیشنهادات خوبی روبرو شود. آنچه که مسلم است این موضوع است که مجیدی دینی که به استقلال و هواداران داشته را ادا کرده و نباید به او برای جدایی از استقلال پس از پایان فصل خرده گرفت.

اما برخلاف عقیده شما این انتخاب چندان مورد استقبال طرفداران قرار نگرفته است.

فرهاد حق دارد برای آینده اش تصمیم بگیرد و امیدوارم برای آینده اش و استقلال و هواداران باشگاه هم با در نظر گرفتن تمامی جوانب تصمیم نهایی اش را عملی کند.

بنابراین آینده تیم را چطور ارزیابی می کنید؟

مهم ترین موضوع در حال حاضر گرفتن بهترین تصمیم برای کادر فنی در فصل بعد است. در حالی که خیلی ها انتخاب مربی داخلی و یا خارجی را برای کادر فنی استقلال مطرح می کنند، نظر من این است که مدیران و مسئولان باشگاه نباید زمان را از دست بدهند و خیلی زود بهترین تصمیم را برای کادر فنی استقلال برای فصل بعد بگیرند. از دست دادن زمان مهمترین نگرانی است که می تواند آینده استقلال را با چالش روبرو کند و باعث بروز حواشی برای این تیم شود.

قبول دارید ناخودآگاه چنین جدایی‌هایی موجب بروز حواشی می‌شود؟

بله، یکی اصلی ترین رموز موفقیت استقلال در فصل قبل که در نهایت منجر به قهرمانی این تیم شد، این مسئله بود که اجازه داده نشد حاشیه وارد تیم شود و کادر فنی و مدیریتی به خوبی این موضوع را مدیریت کردند. اگر باشگاه برای انتخاب کادر فنی زمان را از دست دهد، ممکن است حواشی به استقلال ضربه بزند.

چه صحبتی با هواداران دارید؟

من به هواداران حق می دهم که از این اتفاق شوکه شده باشند. استقلال پس از سال ها قهرمان شد تا کام هواداران این تیم شیرین شود. مجیدی در این فصل در استقلال کاری کرد کارستان ولی از طرفداران می خواهم صبورانه در مورد این موضوع رفتار کنند و نسبت به مسائل آگاهانه نگاه کنند. مجیدی این حق را دارد که در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. هر مربی پیشرفت را دوست دارد و باید به او این اجازه را بدهیم که برای آینده اش بدون فشار تصمیم گیری کند تا لطمه ای به او و استقلال وارد نشود. هواداران همیشه قدردان کادر فنی و پیشکسوتان این باشگاه هستند و امیدوارم مجیدی هر تصمیمی که گرفت به او و تصمیمش احترام بگذارند و شرایط به گونه ای رقم نخورد که قهرمانی استقلال با مجیدی با رکوردهای متعددی که از خود به جای گذاشت، با یک تصمیم او فراموش شود.

#استقلال #فرهاد مجیدی #پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل #شاهین بیانی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها