68099
حسن یزدانی؛ تیلور را برایم بیاورید
16 خرداد 1401 11:48
ستاره تابناک کشتی ایران و جهان بعد از کسب هفت مدال جهانی و المپیک، سرشار از انگیزه است.

روزنامه گل

وقت‌گذاشتن برای دیدن کشتی‌های حسن یزدانی برای مردم ایران هیچ‌وقت خسته‌کننده نمی‌شود. ستاره مردمی که در همه تورنمنت‌های زندگی‌اش سرشار از انگیزه است و امروز هم در جام معتبر تورلیخانوف قزاقستان نمایش همیشگی و تکراری خودش را به روی تشک ارائه کرد.
ستاره بی بدیل کشتی ایران در دیدار فینال بعد از دو پیروزی برابر نمایندگان ترکیه و میزبان به مصاف حریف کهنه کار و قدیمی خود از اسلواکی رفت.
بوریس ماکویف که در فینال دیدار رقابت‌های جهانی سال 2017 مغلوب نابغه ایرانی شده بود، این‌بار هم با نتیجه 11بر صفر برابر او شکست خورد تا مشخص شود فاصله یزدانی با دیگر رقبایش چه قدر زیاد است.بدون‌شک تنها رقیب جدی ستاره کشتی ایران دیوید تیلور است که حسن خود را آماده نبرد دوباره با او در رقابت‌های جهانی صربستان 2022 می‌کند.
رقابتی که نه‌تنها مردم ایران و آمریکا، بلکه بسیاری از مردم کشورهای کشتی‌دوست جهان را میخکوب تصاویر تلویزیونی می‌کند.
رقابتی ناب از جنس واقعی کشتی بین دو ستاره بزرگ جهان کشتی ‌با کلکسیونی از طلاهای جهان و المپیک که این روزها باعث افتخار فدراسیون جهانی کشتی هم شده است.یزدانی که بعد از ماه‌ها دوری از رقابت‌های رسمی پای به این مسابقات گذاشته بود، نشان داد سه طلای جهانی‌، یک طلا و یک نقره المپیک و یک نقره و برنز جهانی هم سدی برای کاهش اراده او برای کسب افتخارات بیشتر نیست و او بی صبرانه منتظر است تا دوباره با تیلور آمریکایی بر روی تشک چشم در چشم شود تا از عنوان قهرمانی خود در رقابت‌های جهانی سال 2021 دفاع کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها