67811
سراجی: هیچ مصوبه‌ای مخدوش نشده است/ طالقانی و بهاروند چرا صورت‌های مالی را امضا نمی‌کنند؟
10 خرداد 1401 14:37
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هیچ مصوبه ای از سوی اعضای هیات رئیسه مخدوش نشده بلکه اصلاح شده است.

روزنامه گل

مهرداد سراجی در مورد اینکه آیا شما و براتی به دنبال این بودید که مجمع امروز به عقب بیفتد، گفت: این موضوع از طرف من یا براتی مطرح نشد، من چنین درخواستی نداشتم و براتی هم حداقل چیزی در این مورد نگفته است.

وی در مورد اینکه گفته یکی از اعضای هیأت رئیسه صورت‌جلسات را‌‌‌‌‌‌‌‌ پاره کرده‌اند، گفت: بله، اما نمی‌دانم چطور شد که انعکاس این خبر به این شکل شد. البته ربطی به این مجمع ندارد. البته وقتی صورت جلسه تهیه می‌شود، اصلاحات روی آن صورت می‌گیرد. حالا اینکه بگویند مخدوش شده است درست نیست. مخدوش شدن یعنی اینکه یک سند مصوب هیأت رئیسه که همه آن را‌‌‌‌‌‌‌‌ امضاء کرده‌اند و به تصویب رسیده، از بین برود.

سراجی ادامه داد: این مصوبات نیاز به اصلاحات داشت، حتی قبل از من هم اصلاح شده بود. این کار قانونی بوده است، مصوبه هیأت رئیسه یعنی اینکه همه اعضا آن را‌‌‌‌‌‌‌‌ امضاء کردند و یک سند قانونی محسوب می‌شود. اینکه حالا بگویند بخوانید اگر اشتباه بود به ما بگویید که مشکلی ندارد، مثلا نام یکی از اعضا اشتباه چاپ شده بود. مثلا سید محمد بوده اما نامش سعید احمد نوشته شده است. ما نباید این را‌‌‌‌‌‌‌‌ اصلاح کنیم. اینکه گفته می‌شود صورت جلسه پاره شده است شما را‌‌‌‌‌‌‌‌ به مسیری منحرف می‌کند که این مسیر چیزی نیست که به فوتبال ایران کمک کند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه بعد از پرونده ویلموتس و در سه سال گذشته اعضای هیأت رئیسه صورت‌های مالی را‌‌‌‌‌‌‌‌ امضاء نکرده‌اند، گفت: سؤال خوبی بود. این سوالاتی است که باید پرسیده شود. دو نفر از اعضای هیأت رئیسه سابق در حال حاضر در دسترس هستند، یکی از آنها در مجمع حضور دارد. باید ببینند صورت‌های مالی را‌‌‌‌‌‌‌‌ امضاء کنند چون عملکرد خود آنها است و بعد همان افراد منتقد هیأت رئیسه فعلی هستند. آقای بهاروند! آقای طالقانی! آیا پاسخ داده‌اید که چرا صورت‌های مالی را‌‌‌‌‌‌‌‌ امضاء نمی‌کنید. حالا سازمان لیگ بماند که آنجا چه خبر است. مسأله اصلی ما اینها است، حالا اینکه یک صورتجلسه اصلاح شده، نباید ما را‌‌‌‌‌‌‌‌ به انحراف ببرد.

سراجی در مورد اینکه برخی از افراد علیه هیأت رئیسه فعلی روز گذشته جلسه داشته‌اند، گفت: من هم جسته و گریخته این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌ شنیدم. امیدوارم هر کسی به وظیفه‌اش عمل کند و اگر به حجتی رسیده بر اساس آن تصمیم بگیرد.

#مهرداد سراجي
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها