67587
مهاجری: نگران نیستم؛ تلاش می‌کنیم خط تیره باخت استقلال را پاک کنیم/ماندنم در نفت یک سکته کوچک دارد
08 خرداد 1401 18:48
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: تمام تلاش مان را می کنیم تا از اعتبارمان دفاع کنیم و خط تیره مقابل باخت استقلال در جدول را پاک کنیم.

روزنامه گل

رضا مهاجری در نشست خبری پیش دیدار مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: بازی مقابل استقلال، آخرین بازی لیگ است و این تیم هم خط تیره باخت را حفظ کرده است. جا دارد قهرمانی آن‌ها را تبریک بگویم. ما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا ضمن دفاع از اعتبار خودمان بگوییم به شایستگی توانستیم از آن شرایط بحرانی جدا شویم و به ثبات نسبی برسیم.

وی تصریح کرد: رسیدن به ثبات نسبی واقعا کار سختی بود. به رغم مشکلات و کمبودی که بود و هست. امیدوارم برطرف شود، واقعا حیف است. تاکید می‌کنم شهرهایی مثل مسجدسلیمان نیازمند درست شدن زیرساخت‌ها هستند. تا هم تیم نفت بتواند با ثبات تر نتیجه بگیرد و هم تیم‌های میهمان از آن شرایط اولیه استفاده کنند.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: استقلال قابلیت‌های بالایی دارد. هر تیمی نقاط ضعف و قوتی دارد. درست است که فرصت کمی ازبازی با نفت آبادان تا استقلال داشتیم اما سعی کردیم از نظر ذهنی و روانی با بچه‌ها کار کنیم. امروز و فردا هم جلسه فنی داریم تا بتوانیم بچه‌ها را با شکل حمله و دفاعی استقلال و نقاط قوت این تیم آشنا کنیم. بتوانیم با توجه به بضاعتمان از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. ضمن احترام به مجموعه استقلال تمام تلاشمان را می کنیم که اگر توانستیم آن خط تیره را پاک کنیم.

وی در خصوص اینکه اگر امروز پرسپولیس امتیاز بگیرد، بقای نفت مسجدسلیمان قطعی می‌شود و با این شرایط آیا ریکاوری کردند و تمرین داشتند، گفت: از روزی که مسئولیت این تیم را قبول کردم، با مدیران و بازیکنان صحبت کردیم تا به سمتی برویم که اختیار کار دست خودمان باشد. خداراشکر الان شرایط فنی و امتیازی تیم را مقایسه می‌کنم با 6 بازی گذشته، می‌بینم این اتفاق افتاده است. الان هم اختیار دست خودمان است. اصلا شهرخودرو دو بازی را ببرد. باید از استقلال امتیاز بگیریم. با این شرایط و میل خواستن که بچه‌ها دارند، واقعا متحول شده‌اند. تلاش کردند، زحمت کشیدند و به من حقیر منت گذاشتند. توانستیم نسبت به گذشته ضمن احترام به کمالوند و فکری، از ظرفیت بچه‌ها خروجی خوبی بگیریم.

مهاجری تصریح کرد: زیاد نگران نیستم. این اتفاق بیفتد چه بهتر، شرایطمان بهتر می‌شود ولی سعی می کنیم همانطور که تا الان توانستیم اختیار را به دست بگیریم، با همان رویه این بازی را هم تمام کنیم. ولی برنامه ریزی سخت است. اگر بازی ما تاریخِ دوم باشد تمرین پرفشار می‌کنیم. اگر فردا باشد باید عرقگیری داشته باشیم. 50-50 است و سعی می کنیم مدیریت کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود بازی با استقلال پایان کار مهاجری با نفت مسجدسلیمان خواهد بود و حتی نفت آبادان نیز پیشنهادی را مطرح کرده ، گفت: تا الان تمام تمرکزم روی همین بازی است. اولویتم نفت مسجدسلیمان است. نه با کسی صحبت کردم و نه کسی با من صحبت کرده، بحث اخلاق حرفه‌ای اجازه نمی‌دهد. باید این یک بازی تمام شود. ماندن من هنوز روی کاغذ هنوز یک سکته کوچک دارد که آن هم ان‌شاالله برطرف و ماندنم قطعی شود. باید با هیات مدیره صحبت کنیم. ان شاءالله شرایطی فراهم شود که با همین تیم ادامه بدهیم. من به ثبات اعتقاد دارم. یک مربی در ثبات نتیجه می‌گیرد. مربیانی که دو سه فصل تیمشان را نگه داشتند خروجی کارشان بهتر بوده، امیدوارم با شناخت نسبی که پیدا کردم اتفاق خوبی بیفتد که در خدمت مردم خوب مسجدسلیمان باشم.

وی در مورد اینکه فصل را با شهرخودرو آغاز کرد و این تیم اکنون در آستانه سقوط قرار دارد، عنوان کرد: نباید در گذشته بمانیم که آینده را هم از دست بدهیم. گذشته خیلی سخت بود. دورانی که در شهرخودرو کار کردم، حتی خود مالک باشگاه و هیات مدیره هم باور نمی کردند که این تیم جمع شود و استارت کار را بزند. خداراشکر در آن سختی‌ها به لطف دوستان به ویژه خداداد عزیزی که جا دارد از او تشکر کنم، تلاش کردیم. حتی مجموعه آستان قدس هم خیلی کمک کرد. توانستیم کار را شکل بدهیم و تمرینات خوبی را برگزار کنیم. حتی در بازی اول مقابل آلومینیوم اراک کلا 12-13 بازیکن داشتیم. گلر ذخیره هم نداشتیم. با همه آن مشکلات توانستیم یک امتیازبا ارزش بگیریم. مشکلاتی پیش آمد که ادامه همکاری مهیا نبود.

مهاجری تصریح کرد: آمدیم این 7 بازی باقی مانده را خدمت مردم و تیم خوب مسجدسلیمان بودیم. ان‌شاءالله این بازی هم ختم به خیر شود تا رسالت و امانتی که بر دوش ما است را به سرمنزل مقصود برسانیم.

#نفت مسجدسلیمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها