67533
سفر مردان والیبال ایران برای رویارویی با کولاکوویچ
08 خرداد 1401 11:37
تیم ملی والیبال ایران از امروز اردوی خود را در کشور صربستان پیش از حضور در لیگ ملت‌های 2022 آغاز می‌کند.

روزنامه گل

اعضای تیم ملی والیبال ایران بعد از برگزاری اردوی 40 روزه در تهران، بالاخره سفرهای خود را برای شرکت در لیگ ملت های 2022 آغاز کرده اند.
شاگردان بهروز عطایی بعد از برگزاری آخرین تمرین در روز جمعه، شب گذشته از بخش CIP فرودگاه امام راهی صربستان شدند. جالب اینکه ملی پوشان در فرودگاه به تماشای فینال لیگ قهرمانان اروپا بین لیورپول و رئال مادرید نشستند.
بر اساس برنامه تدوین شده برای این اردو، شاگردان بهروز عطایی هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین خواهند داشت و این تمرینات تا 13 خرداد در شهر بلگراد ادامه دارد. همچنین دو دیدار تدارکاتی در این شهر برای بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در نظر گرفته شده است، این دیدارها در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 11 و 12 خرداد ساعت 19:45 برگزار خواهد شد.
ایگور کولاکوویچ سرمربی پیشین تیم ملی ایران در حال حاضر هدایت تیم ملی صربستان را برعهده دارد.
مردان والیبال ایران جمعه شب 13 خرداد بلگراد را به مقصد برزیلیا ترک خواهند کرد و پس از سفری طولانی مدت، بامداد یکشنبه (15 خرداد) وارد شهر برزیلیا خواهند شد. هفته نخست لیگ ملت‌ها از 17 تا 22 خرداد در این شهر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به ترتیب به مصاف تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن می‌رود.
محمدطاهر وادی، علی رمضانی، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، محراب ملکی‌سرخی، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، اسماعیل مسافر، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن 14 بازیکن تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت‌ها هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها