پرسپولیس طوفانی شروع کرد
67502
خط و نشان سرخ
07 خرداد 1401 20:19
دورنمای پرسپولیس فصل بعد، برای رقبا مخوف است...

روزنامه گل

روزنامه گل- گویا قطع شدن نوار قهرمانی‌های پرسپولیس برای مسوولان این باشگاه و نیز هواداران، بسیار ناگوار بوده است، چرا که آنها کار بازسازی تیم را حتی پیش از پایان فصل شروع کردند. این آخر هفته از دو خرید و یک تمدیدی مهم پرسپولیس رونمایی شد که البته هیچ‌کدام دور از انتظار نبودند، اما قطعی شدن حضورشان در پرسپولیس فصل بعد خیال هواداران را راحت کرد.

علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی دو نفری هستند که اعلام شد فصل آینده در جمع سرخ‌پوشان خواهند بود. بیرو از مدت‌ها قبل مذاکراتش با مدیران پرسپولیس را آغاز کرده بود. حتی در موردش گفته شد قرارداد سه ساله بسته، اما باشگاه تا پیش از پایان فصل قصد علنی کردن آن را ندارد. نهایتا هم محمد محمدی، مدیر ورزشی تیم تایید کرد توافقات خیلی خوبی با این دروازه‌بان ملی‌پوش انجام شده است. تبریک و خوشامدگویی وحید امیری، دوست نزدیک بیرانوند به او هم دیگر جای شک و شبهه‌ای باقی نگذاشت.

مرتضی پورعلی‌گنجی هم دیگر خرید جدید سرخ‌ها خواهد بود. گنجی از مدت‌ها قبل نسبت به حضور در پرسپولیس ابراز علاقه کرده بود و این اواخر به عنوان بازیکن آزاد با آنها تمرین هم می‌کرد. او هیچ مشکلی برای عقد قرارداد با تیم دلخواهش ندارد و به نظر می‌رسد با پرسپولیس امضا کرده باشد. در فضای مجازی و بین همبازیان مرتضی و نیز پیشکسوتان پرسپولیس هم خیلی‌ها به او خوش‌آمد گفتند. در این بین قرارداد مهدی ترابی هم به مدت دو فصل دیگر تمدید شد تا یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های پرسپولیس به شایعات در مورد جدایی‌اش پایان بدهد. تحرکات نقل‌وانتقالاتی قرمزها ادامه دارد و ماموریت نزدیک آنها هم تمدید قرارداد با میلاد سرلک بوده است. دورنمای پرسپولیس فصل بعد، برای رقبا مخوف است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها