شاید از صعود به جام‌جهانی پشیمان شویم!
67501
طغیان ستاره‌های تیم ملی
07 خرداد 1401 20:17
روزهایی که اینطور مفت و مسلم از دست می‌روند، طلایی‌ترین ایام ممکن برای آبروداری است. وقتی امروز چیزی نمی‌کارید، فردا هم چیزی درو نخواهید کرد.

روزنامه گل

روزنامه گل- سردار آزمون و مهدی طارمی به سیم آخر زده‌اند. مهاجمان تیم ملی که از قضا تنها لژیونرهای درست و حسابی و فیکس ما در قاره سبز به شمار می‌آیند، استوری گذاشته‌اند و به روند آماده‌سازی تیم ملی ایراد گرفته‌اند. سردار، تیم ایران را بی‌برنامه‌ترین تیم دنیا خوانده و مهدی طارمی همه طعنه زده که: «کسی می‌داند تمرین تیم ملی چه زمانی است؟» اینها ستاره‌های تیم ملی ما هستند که کمتر از شش ماه دیگر با دست و پای بسته باید به مصاف انگلیس و آمریکا برود. در همین روز هری کین هم ابراز امیدواری کرده تا پایان جام‌جهانی فاصله چهار گله‌اش با وین رونی را از بین ببرد و آقای گل فوتبال ملی انگلستان شود. وضع ما اینطور است و وضع رقبای ما آنطور. ما برای جور کردن یک بازی دوستانه دست و پا می‌زنیم، حریفان دنبال رکوردشکنی‌های فردی هستند. به نظرتان آخر این داستان چطور خواهد شد؟

روز قرعه‌کشی شاید خیلی‌ها حدس می‌زدند با توجه به حساسیت حیثیتی گروه ایران و جنس رقبا، بیشترین انرژی و توان ممکن برای آماده‌سازی تیم ملی به کار گرفته شود، اما اتفاقی که رخ داده دقیقا برعکس است. آش آنقدر شور شده که صدای همه در آمده است؛ از دراگان اسکوچیچ همیشه خاموش تا آزمون و طارمی. امیدواریم شش ماه دیگر شرایط طوری نباشد که از صعود به جام‌جهانی پشیمان شویم و حسرت بخوریم که چرا از همان مرحله پیش‌مقدماتی اوت نشدیم. روزهایی که اینطور مفت و مسلم از دست می‌روند، طلایی‌ترین ایام ممکن برای آبروداری است. وقتی امروز چیزی نمی‌کارید، فردا هم چیزی درو نخواهید کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها