67382
حاشیه بازی نفت مسجد سلیمان و نفت آبادان/ همه چیز تحت تاثیر حادثه متروپل
04 خرداد 1401 23:53
پیش از شروع بازی نفت مسجد سلیمان و نفت آبادان یاد درگذشتگان حادثه متروپل گرامی داشته شد.

روزنامه گل

دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان از ساعت 20 امشب در هفته بیست و نهم لیگ برتر برگزار می‌شود.

* زمانیکه تیم داوری بازی قصد ورود به ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان را داشت، عوامل انتظامی مانع این امر شدند اما در نهایت پس از جر و بحث فراوان و نشان دادن کارت، رضا عادل و کمک هایش وارد ورزشگاه شدند.

* حدود دو ساعت مانده به شروع بازی صندلی‌های ورزشگاه با یک ماشین آتش نشانی شسته شد تا اثرات گرد و غبار از روی آنها برداشته شود و هواداران بتوانند روی این صندلی‌ها بنشینند.

* در فاصله 30 دقیقه تا شروع بازی حدود هزار هوادار وارد ورزشگاه شده بودند. آنها درگذشت برخی از مردم آبادان را در حادثه تلخ، ریزش ساختمان متروپل به اعضای تیم نفت آبادان تسلیت گفتند.

* بازیکنان تیم نفت آبادان به دلیل این حادثه با بستن بازوبند مشکی به زمین رفتند. همچنین طالب ریکانی، کاپیتان آبادانی‌ها نیز پیراهنی که روی آن عبارت «آبادانم، تسلیت» و عکس ساختمان فروریخته متروپل درج شده بود در مراسم قبل بازی شرکت کرد. سایر شاگردان علیرضا منصوریان هم این پیراهن را در مقابل دوربین‌های عکاسان نشان دادند.

* عبدالنبی پورخلف، داور چهارم خرمشهری این بازی هم با پوشیدن پیراهنی منقش به یک قلب قرمز و مضمو «خرمشهر همیشه قهرمان» در این مراسم حاضر بود.

* علیرضا دغاغله، بازیکن آبادانی نفت مسجد سلیمان نیز در زمان گرفتن عکس تیمی با هم تیمی‌هایش تی‌شرت مشکی که روی آن هم جمله « آبادان تسلیت» حک شده بود به تن داشت.

*محمد طیبی قبل از آغاز بازی به سمت رضا مهاجری رفت و از او رخصت گرفت. علیرضا منصوریان نیز با رفتن به سمت نیمکت تیم میزبان با کادرفنی و بازیکنان تیم حریف خوش و بش کرد. امین اسدی، مهدی احمدی و مهدی هاشم نژاد نیز با نفتی های آبادانی خوش و بش کردند.

* بنرهایی برای به خانواده های داغدار آبادان به دلیل حادثه متروپل در ورزشگاه نصب شده بود.

*علیرضا منصوریان و رضا مهاجری برای همدردی با مردم آبادان، پیراهن مشکی بر تن کرده بودند.

* گزارشگر بازی در دقیقه 28 علیرضا منصوریان را به اشتباه عبدالرضا منصوریان نام برد.

* مهدی هاشمی نژاد پس از به ثمر رساندن گل اول نفت مسجد سلیمان در دقیقه 31 و شادی با هم تیمی های خود روی زمین نشست و به حالت دعا خواندن خدا را شکر کرد.

* تا دقیقه 35 بسیاری از سکوهای ورزشگاه شهید بهنام محمدی پر شده بود.

#نفت مسجدسلیمان #صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها