مزد اعتماد به جوان‌ها
67370
نوش جانت آقای مجیدی!
04 خرداد 1401 20:40
این موفقیت و این قهرمانی توام با رکوردزنی، نوش جان فرهاد مجیدی. او با چشم باز خرید کرد، به جوان‌ها میدان داد و به جای حاشیه، دنبال تقویت تیمش در متن رفت

روزنامه گل

روزنامه گل- خیلی‌ها فکر می‌کردند زمین سفت رفسنجان جایی است که بالاخره استقلال را زمین‌گیر می‌کند و اجازه قهرمانی بدون شکست را به آبی‌ها نمی‌دهد. مس تیم خوبی بوده که در هفته‌های اخیر هم عملکرد بهتری داشته است. بنابراین انتظار می‌رفت کار استقلال سخت باشد، اما تیم خوب و یکپارچه فرهاد مجیدی از پس فتح این سنگر هم بر آمد. نیمه اول البته متعادل و حتی با برتری نسبی استقلال پشت سر گذاشته شد، اما آبی‌ها در نیمه دوم با درخشش خیره‌کننده امیرحسین حسین‌زاده، ستاره جوان‌شان بازی را بردند. حسین‌زاده دو گل به ثمر رساند و تازه بدشانس بود که یک بار هم در نیمه نخست توپش به تیر دروازه خورد، وگرنه می‌توانست اولین هت‌تریکش را با پیراهن آبی جشن بگیرد.

این موفقیت و این قهرمانی توام با رکوردزنی، نوش جان فرهاد مجیدی. او با چشم باز خرید کرد، به جوان‌ها میدان داد و به جای حاشیه، دنبال تقویت تیمش در متن رفت. در نتیجه امروز می‌بینیم که استقلال فصلی درخشان را پشت سر گذاشته و می‌رود تا رکورد امتیازگیری در تاریخ فوتبال ایران را بشکند. طبیعتا برخی ویژگی‌های مجیدی مثل هر انسان دیگری می‌تواند برای گروهی از آدم‌ها «دوست‌نداشتنی» باشد، اما امروز باید قبول کنیم او تیم خوبی ساخت و این موفقیت حقش بود. وقتی کار کنی، زحمت بکشی و نترسی، نتیجه‌اش می‌شود این که با تیمی تشکیل‌شده از حسین‌زاده و سلمانی و حردانی و نیک‌نفس و مهدی‌پور و... همه حد نصاب‌ها را بشکنی. نوش جان، گوارای وجود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها