67363
لاپورتا: دی یونگ پیشنهادات مهمی دریافت کرده
04 خرداد 1401 18:34
رئیس باشگاه بارسلونا در خصوص وضعیت این تیم صحبت کرد. 

روزنامه گل

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، مصاحبه ای مفصل با نشریه داشته و از مسائل مختلفی از جمله نقل و انتقالات بارسا صحبت کرده است: قوانین فیرپلی مالی در اسپانیا مانع و محدودیت بزرگی ایجاد می کند. باید از پس این چالش بربیاییم. هیچ حمایتی از جانب لالیگا نداریم وقوانین در مقایسه با سایر کشورها، سختگیرانه تر است.

تحلیل واضحی از شرایط داریم. البته که شکست عواقب خود را دارد. مربی تیم را تغییر دادیم، چون دیدیم که لیگ را از دست داده ایم و شروعفصل خوبی هم نداشتیم. میراثی که برایمان گذاشته شده بود، فاجعه ای بیش نبود. این یک حقیقت است و زمان می برد تا اوضاع را تغییر دهیم. به عنوان رئیس باشگاه، می دانم که قدرت مالی‌مان در طول فصل، چندان مناسب نبود. در هر حال، باید در نظر بگیریم که هیچ کدام از فینالهایی که هفته گذشته، چه در بخش زنان و چه فینال بسکتبال، را برنده نشدیم.

در حال مطالعه پروسه هایی هستیم که وضعیت حساب هایمان را بهتر کند، ولی لیگ تلاش می کند به ما آسیب بزند که غافلگیرم می کند. تلاش کرده ایم برای فصل آتی برنامه ریزی خوبی داشته باشیم، ولی مدیربرنامه عثمان دمبله، برایمان دردسر ایجاد می کند. او مدتی است که پیشنهاد ما را دریافت کرده است. در حال حاضر، اولویت‌مان برگشت به مسیر اقتصادی صحیح است.

گاوی تنها 17 سال دارد، ولی حال و آینده اش در بارسلونا رقم خواهم خورد. نمی دانم مدیربرنامه‌اش برای چه در بستن قرارداد، تاخیر ایجاد میکند. دستمزد پیشنهادی‌مان قابل تامل است و قرار نیست آن را بالا ببریم، چون نمی خواهم بارسلونا در همان مسیری که قبل از این بود، قدم بردارد. مربی از ما خواسته قرارداد سرجی روبرتو را تمدید کنیم. از نظر ژاوی، این بازیکن کاملا سیستم باشگاه را درک می کند. او همواره تعهد نسبت به باشگاه داشته است. می خواهیم قرارداد او را تمدید کنیم، ولی حقیقت این است که فیرپلی مالی دستمان را بسته است.

ژاوی و دستیارانش هستند که باید در مورد آینده دنی آلوز تصمیم بگیرند. از جوی که او در رختکن ایجاد کرده و عملکردش، راضی هستیم. او به جوان ترها هم کمک می کند. او می خواهد در جام جهانی حاضر باشد، ولی کادر فنی باید در مورد ادامه حضورش در نیوکمپ قضاوت کنند. فروش دی یونگ؟ بازار شروع به حرکت کرده است. همین. بازیکنان خوبی داریم و پیشنهادهای بسیاری دریافت می کنیم. در حال حاضر، بایدصبر کنیم و ببینیم چه می شود. با توجه به قانون فیرپلی مالی باید تصمیم بگیریم. همه چیز ممکن است. فرانکی بازیکن باکیفیتی است. سیستم ما را می شناسد، ولی به هر حال مشتریان قابل توجهی در بازار دارد. در موردش پیشنهاداتی دریافت کرده ایم، ولی به نظرمان باید در بارسلوناادامه دهد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها