67335
تکلیف بازی های لیگ برتر تا ساعت ۱۴ مشخص می شود
04 خرداد 1401 13:41
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: امیدواریم در صورت مناسب بودن شرایط جوی بتوانیم بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر را امروز برگزار کنیم.

روزنامه گل

سهیل مهدی درمورد اینکه آیا احتمال دارد دیدارهای لغو شده روز گذشته هفته بیست و نهم لیگ برتر امروز برگزار شود، اظهار داشت: اگر بتوانیم براساس شرایط جوی و صحت جان بازیکنان‌مان، بازی‌ها را به سمت ساعت ۲۰ امشب ببریم و شرایط در آن ساعت خوب باشد بهترین حالت برای ما خواهد بود.

وی افزود: اگر شرایط جوی به شکلی بود که امکان برگزاری بازی وجود داشته باشد، امیدواریم این مساعدت را در حق ما داشته و استعلام ما را پاسخگو باشند. امیدواریم اگر شرایط جوی در تبریز، مسجد سلیمان و تهران متعادل بود بتوانیم این بازی ها را برگزار کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت و گو با اخبار ورزشی خاطرنشان کرد: واقعا وضعیت برای ما با توجه به شرایط بازی‌های همزمان، بازی تیم ملی، ایام فیفادی سخت شده و احتمال دارد اتمام لیگ با این وضعیت ۲۰ تا ۲۵ روز به تاخیر بیفتد. به تیم‌ها اعلام کرده ایم آماده باشند. نهایت اگر تا ساعت ۱۴ بتوانیم به تیم‌ها اعلام کنیم شرایط برای برگزاری بازی وجود دارد و استعلام ما را جواب دهند، تیم‌ها برای ورود به استادیوم و بازی کردن آماده خواهند شد. در غیر این صورت باید اردوی خود را تعطیل کرده و منتظر برنامه بعدی سازمان لیگ باشند.

#سازمان لیگ
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها