67308
ماجرای مکالمه عجیب وزیر ورزش با رئیس فدراسیون دوومیدانی چه بود؟
04 خرداد 1401 00:52
صحبت‌های رد و بدل شده میان وزیر ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون دوومیدانی، یکی از حاشیه‌های مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک بود.

روزنامه گل

مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک به منظور تأیید زمان برگزاری انتخابات این کمیته امروز (سه‌شنبه) با حضور وزیر ورزش، رؤسای کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سایر مسئولان و رؤسای فدراسیون‌ها برگزار شد.

در آستانه شروع این مجمع و در پله‌های منتهی به سالن استاد فارسی در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، صحبت‌هایی میان وزیر ورزش و رئیس فدراسیون دوومیدانی مطرح شد و سجادی خطاب به صیامی گفت: «این حرف‌ها را نزن، دفعه آخرت باشد».

شنیده شده برخی پیشکسوتان دوومیدانی نقل قولی را از صیامی به وزیر گفته‌اند که در آن، صیامی دلیل اعزام نکردن پیشکسوتان به مسابقات در اروپا با هزینه فدراسیون را پول ندادن «وزارت ورزش به فدراسیون» عنوان کرده است.

صیامی هم در حالی که قصد داشت از سجادی برای حضور در مسابقات بین‌المللی جام امام رضا (ع) در مشهد و دیدار با «دهلان الحمد» رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا دعوت کند، با واکنش وزیر در خصوص این موضوع مواجه می‌شود.

آنچه درباره این موضوع به نظر می‌رسد، این است که رابطه خوبی میان سجادی و صیامی وجود ندارد و این مسئله برای اولین بار به صورت علنی خود را نشان داده است. در این میان برخی افراد سعی در تیره‌تر کردن این رابطه دارند تا شاید به اهداف خود برسند.

در روزهای گذشته صحبت‌هایی مبنی بر نارضایتی سجادی از وضعیت فدراسیون دوومیدانی و هاشم صیامی مطرح شده بود. به نظر می‌رسد با توجه به تعویق بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو، عملکرد دوومیدانی‌کاران در بازی‌های کشورهای اسلامی نقش تعیین کننده‌ای در آینده صیامی در فدراسیون دوومیدانی دارد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها