67250
جباری: سرمربی تیم ملی جوانان بعد از مجمع معرفی می‌َشود/ ثمره استعدادیابی فدراسیون در کافا مشخص شد
03 خرداد 1401 18:35
سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: پس از مجمع 10 خرداد برای معرفی سرمربی تیم جوانان و تشکیل کمیته فنی اقدام می‌کنیم.

روزنامه گل

غلامرضا جباری ، درباره اینکه با وجود قرعه کشی رقابت‌های مقدماتی جوانان آسیا و در شرایطی که تیم ملی کشورمان باید از 19 تا 27 شهریور در این مسابقات به مصاف تیم‌های امارات، برونئی و قرقیزستان برود، هنوز تکلیف سرمربیگری این تیم مشخص نشده است، اظهار داشت: همه تیم‌ها در آسیا برنامه ریزی کرده‌اند و در این گروه هم امارات حریف سختی برای ما محسوب می‌شود. پس از مجمع 10 خرداد بلافاصله جلسه کمیته فنی را تشکیل داده و برای انتخاب سرمربی تیم جوانان اقدام می‌کنیم. لیست گزینه‌های جدید سرمربیگری این تیم را هم پس از مجمع در اختیار کمیته فنی می‌گذاریم.

وی ادامه داد: با توجه به زمان کمی که تا مجمع فدراسیون پیش رو داریم، تشکیل کمیته فنی توجیه ندارد. ابتدا باید دید تکلیف فدراسیون در مجمع چه خواهد شد و پس از آن کمیته فنی را تشکیل می‌دهیم. البته ما برای تیم جوانان و نوجوانان، استعدادیابی خیلی خوبی انجام داده ایم و ثمره این اتفاق را در قهرمانی تیم نوجوانان که با 10 روز اردو، توانست قهرمانی کافا را در تاجیکستان به دست بیاورد، دیدید.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد: تیم نوجوانان ما در شرایطی به قهرمانی کافا رسید که حریفانش مثل ازبکستان و تاجیکستان 5-4 اردو خارج از کشور خود برگزار کرده بودند. به این دلیل که استعدادیابی خوبی انجام شده از لحاظ بازیکن زیاد مشکل نداریم اما پس از این موفقیت در تیم نوجوانان باید سریع‌تر برای انتخاب کادرفنی تیم جوانان هم اقدام کنیم. حتی برنامه اردویی تیم جوانان را چیده‌ایم و در مجموع تا قبل از شروع مسابقات مقدماتی جوانان آسیا، دست کم یک ماه اردو خواهیم داشت.

جباری درباره اینکه رضا کاخساز، دروازه بان تیم امید چه زمانی به اردوی این تیم در عراق اضافه خواهد شد، گفت: مشکل کاخساز حل شده و خدا بخواهد فردا به اردوی تیم امید در عراق می‌رود.

#فدراسیون فوتبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها