قطعا مددی و مدیریت قبلی هم در این موفقیت نقش داشته‌اند
67236
علی جباری: استقلال برای بردن مس انگیزه‌های تازه‌ای دارد
03 خرداد 1401 14:39
    علی جباری پیشکسوت استقلال ضمن تمجید از عملکرد تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر نقش مدیریت قبلی را نیز در جذب بازیکن در ابتدای فصل در رسیدن آبی‌ها به این جام ارزشمند را پررنگ می‌داند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های جباری با گل درمورد قهرمانی استقلال و عملکرد این تیم در فصل جاری را می‌خوانید:

بازی استقلال و آلومینیوم چطور بود؟

بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم و به خصوص استقلال که چربش محسوسی در این بازی نسبت به حریف داشت و این برتری در نیم ساعت پایانی کاملاً به چشم آمد. اگر آبی پوشان بد شانس نبودند در دقایق پایانی بارها می‌توانستند دروازه میهمان خود را باز کنند. شاید در حالت طبیعی تیمی که قهرمان زودهنگام شود آن انگیزه‌های لازم را برای بازی‌های پیش رو نداشته باشد، اما به نظر من این شرایط برای استقلال در این بازی‌ها صدق نمی‌کند چون آنها انگیزه‌های تازه‌ای دارند که از جمله آنها به ادامه روند شکست ناپذیری در لیگ می‌توان اشاره کرد.

استقلال هم پس از چندین سال به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

قهرمانی در این فصل حق استقلال بود و باید از مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و سایر اعضای تیم مثل کادرهای پزشکی و تدارکات تشکر کرد که در این مسیر سخت و پر دست‌انداز توانستند با حفظ ثبات در انتهای مسیر به موفقیت برسند. همچنین در این راه نباید از حق هواداران تیم هم گذشت که مثل همیشه کنار تیم خودشان قرار داشتند و از آن حمایت کردند.

نظر شما درباره تونل افتخار بازیکنان آلومینیوم چیست؟

باید از رفتار حرفه‌ای و خوب باشگاه آلومینیوم هم تشکر کرد که قبل از شروع بازی آن حرکت جوانمردانه را انجام دادند تا مشخص شود هنوز قحطی اخلاق‌های خوب در فوتبال نیامده است.

نقش مدیریت در این قهرمانی چه بود؟

مدیریت حواشی خارج از زمین را مدیریت کرد و همینطور حامی تیم و بازیکنان بود تا بتوانند در آرامش کار خود را پیش ببرند. قطعا مدیریت قبلی احمد مددی هم در این موفقیت نقش داشته چرا که اگر مدیرعامل قبلی در نقل و انتقالات مهره‌های مدنظر فرهاد مجیدی را جذب نمی‌کرد او نمی‌توانست تیم یکدستی را شکل بدهد و مانند فصول گذشته در این مقطع از فصل باید به دنبال رتبه‌های دیگری می‌بودیم.

#مصاحبه #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها