67216
تمرین در جاده سیمانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا
03 خرداد 1401 11:40
عضو تیم ملی پارادوچرخه سواری گفت: در شرایطی عازم مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان می‌شوم که به دلیل نبود پیست چوبی در جاده و روی سیمان تمرین می‌کنم تا آمادگی شرکت در این مسابقات را داشته باشم.

روزنامه گل

مهدی محمدی درباره آخرین وضعیتش برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در رشته پیست، اظهار کرد: مسابقات پارادوچرخه سواری قهرمانی آسیا اواخر خرداد در هندوستان برگزار می‌شود که در دو ماده ۴ کیلومتر انفرادی (نیمه استقامت) و یک کیلومتر انفرادی (سرعت) قرار است در این مسابقات شرکت کنم.

وی یکی از مشکلات خود برای شرکت در این مسابقات نبود پیست چوبی در کشور عنوان کرد و گفت: مسابقات پارادوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رشته پیست برگزار می‌شود که برای شرکت در این مسابقات چون در کشور از پیست چوبی برخوردار نیستیم، مجبور بودم تمرینات خود را در جاده و روی سیمان پیگیری کنم تا آماده شرکت در مسابقات شوم.

عضو تیم ملی پارادوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که چقدر آماده شرکت در این مسابقات هستید، خاطرنشان کرد: بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا تاجیکستان تمرینات خود را به صورت انفرادی و غیرمتمرکز در زنجان به طور مرتب پیگیری کردم تا از نظر بدنی دچار افت نشوم. البته به جز مشکل پیست از دوچرخه مخصوص پیست نیز برخوردار نیستم و تنها زمان اعزام به مسابقات، فدراسیون دوچرخه سواری تجهیزات لازم را در اختیار ما قرار می‌دهد که البته تجهیزات آن فاقد استاندارد و قدیمی است.

محمدی پیرامون این پرسش که با این مشکلات شرایط را در هندوستان چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار کرد: همه چیز بستگی به روز مسابقه دارد، هر چند در طی این مدت تمرینات خوبی در جاده داشتم اما چون تمرینات تخصصی نبود واقعا نمی‌دانم شرایط در هندوستان چگونه رقم خواهد خورد.

وی در پایان گفت: هدف اصلی من شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین بود که متاسفانه لغو شد، به هر صورت مسابقات قهرمانی آسیا نیز فرصت خوبی است تا از نطر بدنی و فنی خود را مورد ارزیابی قرار دهم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها