67208
موسوی: طلای آسیا را می‌خواهم
03 خرداد 1401 11:30
ملی‌پوش المپیکی بوکس ایران تأکید کرد، از کسب مدال برنز آسیا خسته شده و به دنبال قهرمانی در قاره کهن است.

روزنامه گل

سیدشاهین موسوی بوکسور المپیکی کشورمان پس از کسب عنوان قهرمانی در سی‌امین دوره مسابقات بوک قهرمانی کشور اظهار داشت: خدا را شکر سطح مسابقات قهرمانی کشور با وجود تعطیلی سه ساله، بسیار خوب بود. در این مدت انتخابی درون اردویی داشتیم، اما به صورت تورنمنت مسابقه‌ای نداشتیم که چهار پنج روز تحت فشار باشیم و این مسابقات اتفاق خوبی بود.

وی درباره میزبانی شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: واقعاً میزبانی عالی بود و دست مردم سیستان و بلوچستان درد نکند که برای ما سنگ تمام گذاشتند و میهمان‌نوازی‌ کردند. خدا را شکر لیاقت داشتم که باز هم نفر اول ایران باشم. از خدا ممنونم و از همه تشکر می‌کنم.

دارنده دو مدال برنز قهرمانی آسیا، درباره سطح فنی بوکسورهای وزن 75 کیلوگرم کشورمان گفت: فکر نمی‌کردم که یکسری بوکسورها تا این حد خوب باشند و واقعاً به من فشار آوردند. البته تجربه مناسبی داشتم و از پس کار برآمدم. بوکسورهای خوبی داشتیم و مشت‌های خوبی می‌زدند. امیدوارم این سطح کیفی روز به روز افزایش یابد.

موسوی راجع به کسب مدال خوشرنگ در قهرمانی آسیا گفت: از برنز آسیا خسته شده‌ام و سعی می‌کنم کار سخت که طلا گرفتن است را با تلاش زیاد انجام دهم. برای آبان ماه که مسابقات قهرمانی آسیا داریم با قدرت تمام آماده می‌شوم.

وی در مورد تعویق بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو گفت: این اتفاق شرایط را تغییر داد، چون ما برای بازی‌های آسیایی برنامه داشتیم. به قولی می‌گفتند موسوی می‌خواهد با جایزه مدال بازی‌های آسیایی عروسی‌ بگیرد و واقعاً اینطور بود، اما آنطور که می‌خواستیم نشد. البته اگر خدا بخواهد از قهرمانی آسیا پول خوبی می‌گیریم که عروسی کنم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها