67203
سیدعباسی: از بلاتکلیفی بازی با پرسپولیس اذیت نمی‌شویم/ وضعیت شهرخودرو قصه هفتصد من مثنوی است!
03 خرداد 1401 11:18
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: از بلاتکلیفی دیدار با پرسپولیس اذیت نمی‌شویم زیرا به این مسائل عادت داریم.

روزنامه گل

سید داود سید عباسی درباره اینکه آیا به اعضای تیم شهرخودرو اطلاع داده‌اند که احتمال دارد بازی امروزشان با پرسپولیس لغو شود، اظهار داشت: امسال خیلی در لیگ برتر سورپرایز شدیم اما با توجه به اتفاقاتی که برای تیم رخ داده است، از بلاتکلیفی دیدار امروز اذیت نمی‌شویم زیرا به این مسائل عادت داریم. من خارج از تهران هستم و وقتی از این شهر راه افتادم، تا 300-200 متر جلوتر راه نمی‌دیدم. در هر صورت منتظریم تکلیف کنند تا ببینیم باید چه کار کنیم.

وی درخصوص اینکه در صورت لغو شدن بازی امروز، آسیبی به برنامه‌های شهرخودرو وارد نمی‌شود، گفت: برنامه پیچیده‌ای نداریم که بخواهد به آن آسیبی وارد شود. هر دستوری بدهند همان را انجام می‌دهیم.

سرمربی شهرخودرو درمورد شرایط سخت تیمش برای بازی با پرسپولیس، توضیح داد: از روزی که من آمدم، فکر نمی‌کنم حتی یک روز هم این تیم شرایط باثباتی داشته باشد. وضعیت ما قابل گفتن نیست و اظهار من الشمس است. از روز اولی که به این تیم آمدیم شرایط سخت بوده و شاید در ابتدای کار، وضعیت 20 برابر سخت‌تر از الان بود اما به بچه‌ها گفتیم فارغ از هرگونه اتفاقی، وارد بازی‌ها شوند. باید از بازیکنانم تشکر کنم زیرا خیلی کار و تلاش کردند. حتی خوش‌بین‌ترین افراد هم تصور می‌کردند با توجه به امتیازات، اتفاقات رخ داده و بازی‌هایی که پیش رو داشتیم، تکلیف شهرخودرو تا پایان نیم فصل اول یکسره شود.

سیدعباسی افزود: از عملکرد بازیکنانم دفاع می‌کنم زیرا بی‌نهایت تلاش کردند. همین الان که دو هفته به پایان فصل به بقا امید داریم، نشان می‌دهد بچه‌ها واقعلا تلاش کرده اند زیرا چهار هفته مانده به پایان فصل همه می‌گفتند سقوط شهرخودرو قطعی شده است. تنها ناراحتی من این است که بازیکنان ما از لحاظ کسب امتیاز به حق شان نرسیدند.

وی درمورد اینکه آیا کادرفنی و بازیکنان شهرخودرو همچنان به بقای این تیم امیدوار هستند، پاسخ داد: از روز اول هیچ فشاری روی بچه‌های ما نبود زیرا بقا در لیگ برتر عملیات غیرممکن بود اما در هر بازی با تمام توان درون زمین می‌رویم و تلاش می‌کنیم. نتیجه را خدا تعیین می‌کند اما قبل از هر بازی به بچه‌ها می‌گویم به شکلی کار کنید که با وجدان قضاوت شوید. سایر مسائل را به اهل فن و قضاوت مردم بسپارید. اکنون برای بقا در لیگ برتر باید هزار اتفاق بیفتد اما انسان به امید زنده است. بازیکنان ما هم مانند قبل همه تلاش خود را می‌کنند و کورسوی امیدی هم داریم.

سرمربی شهرخودرو درباره اینکه در صورت قطعی شدن سقوط این تیم چه افرادی را عامل این اتفاق می‌داند، اظهار داشت: گر حکم دهند که مست گیرند، در شهر هر آنکه هست گیرند. فقط باید همین را بگویم.

سیدعباسی درباره عملکرد به نسبت خوب خودش در این تیم نتوانست مانع از بهتر شدن شرایط شهرخودرو در جدول شود، عنوان کرد: روزی که به این تیم آمدم نصف بیشتر بازیکنان را نمی‌شناختم. بازی‌ها هم در نیم فصل اول هم هر چهار روز یک بار برگزار می‌شد و طول کشید از این تیم شناخت به دست بیاورم. 5-4 بازیکن هم مصدوم شدند و بازگشت آنها زمان برد. روزی که به شهرخودرو آمدم خیلی‌ها از این تیم قطع امید کرده بودند و به من گفتند چرا رفتی؟

وی افزود: بچه‌ها واقعا پای کار ایستادند و تلاش کردند. اگر بخواهم از اتفاقاتی که امسال افتاد و خیلی از آنها هم بیرون نیامد بگویم، قصه هفتصد من مثنوی می‌شود اما همین که دو هفته مانده به پایان لیگ همچنان امید داریم، نشان می‌دهد عملکرد بچه‌های ما خوب بوده است. در شش هفته اخیر در سه بازی مستحق برد با اختلاف 3-2 گل بودیم اما به حق خود نرسیدیم. امسال فوتبال روی خودش را به ما نشان نداد و تمام حواشی علیه شهرخودرو بود.

سرمربی شهرخودرو در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی، تصریح کرد: اکنون هم تلاش می‌کنیم در این دو دیدار بازی خوبی انجام بدهیم اما شاید خدا به ما نظر کرد. هیچ چیزی دور از دسترس نیست. به شانس باور داریم.

#داوود سیدعباسی #شهرخودرو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها