67156
کری در آستانه جارو کردن دالاس
02 خرداد 1401 17:32
گلدن استیت در آستانه قهرمانی در کنفرانس غرب بسکتبال NBA قرار گرفت.

روزنامه گل

در چارچوب رقابت های پلی آف NBA و در فینال کنفرانس غرب، در سومین بازی دالاس موریکس میزبان گلدن استیت وریرز بود. گلدن استیت در دو بازی اخیر خود پیروز شده بود و برای اینکه بیش از پیش خیالش راحت شود نیاز به آن داشت که در این مسابقه پیروز شود. در سوی مقابل دالاس که برابر فینیکس نیز چنین شرایطی داشت اما از بازی های خانگی خود نهایت بهره را برد، می خواست گلدن استیت را نیز به سرنوشت سانز دچار کند. در نهایت این مسابقه برگزار شد و گلدن استیت موفق شد با حساب 109-100 پیروزی را از آن خود کند.

در اکثر زمان های این بازی شاهد یک نبرد نزدیک میان دو طرف بودیم اما نمایش بهتر گلدن استیتی ها در کوارتر سوم باعث شد تا آنها برتری حداقلی ای بدست بیاورند و از آن تا پایان بازی محافظت کنند. در بخش آماری، در تیم گلدن استیت مثل سایر مسابقات این تیم استفن کری با 31 امتیاز و 11 اسیست بهترین بازیکن تیمش بود. اندرو ویگنز نیز امروز عملکرد درخشانی داشت و با 27 امتیاز به کارش پایان داد. در تیم دالاس اما، لوکا دانچیچ آمار درخشان 40 امتیاز و 11 ریباند را به ثبت رساند ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

بدین ترتیب این سری 3-0 به سود گلدن استیت شد و حالا دالاس خود را در آستانه جارو شدن می بیند. نبرد بعدی دو تیم نیز به میزبانی دالاس برگزار می شود و باید دید در نهایت چه اتفاقی در این سری رخ می دهد.

#بسكتبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها