علیرضا ابراهیمی لژیونر می‌شود؟
67098
مدافع پرسپولیس در راه الشحانیه قطر
02 خرداد 1401 13:44
علیرضا ابراهیمی ابراهیمی که پس از بازی مقابل گل گهر در دور رفت و نبرد مقابل ویستا توربین در جام حذفی سومین بازی فیکس خود را در لیگ بیست و یکم برای قرمزها انجام داد حالا یک مشتری خارجی از لیگ قطر پیدا کرده و باید دید او راهی این کشور می‌شود یا فوتبالش را در ایران ادامه خواهد داد.

روزنامه گل

ابراهیمی در شرایطی این فصل به نیمکت پرسپولیس پیچ شده بود که او به‌رغم سنی بالا در تیم قبلی‌اش گل گهر سیرجان، یک تکیه گاه در مرکز خط دفاعی محسوب می‌شد و امیر قلعه‌نویی روی او بسیار حساب می‌کرد. یکی از دلایلی که سبب شد گل‌محمدی و دستیارانش پس از جدایی حسین کنعانی‌زادگان، ابراهیمی را به پرسپولیس بیاورند، نمایش‌های توأم با استحکام و اعتماد به نفس بالای وی دربازی‌های فصل پیش گل گهر بود.

در همین راستا تا چندی پیش از آنجا که ابراهیمی بازی‌های رسمی چندانی برای قرمزها انجام نداده بود ابهام کلی در مورد آینده او در پرسپولیس وجود داشت ولی حال با رسیدن پیشنهاد تیم الشحانیه قطر که در لیگ دسته یک قطر حضور دارد تا حدودی آینده فوتبالی او مشخص‌شده است.

البته از گوشه و کنار شنیده می‌شود در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر که تقریباً قطعی شده او راهی کرمان شود و برای این تیم بازی کند. گفته می‌شود مسی‌ها به او پیشنهاد داده‌اند اما هنوز همه‌چیز به‌صورت رسمی نیست. حال باید دید ابراهیم راهی قطر می‌شود و یا در مس کرمان به فوتبال خود ادامه خواهد داد.

#علیرضا ابراهیمی #پرسپولیس #اختصاصی گل #لژیونر #لیگ قطر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها