باشگاه از حالا برود سراغ نقل و انتقالات
66682
سرخاب: فرهاد اجازه نداد حاشیه ها تیم را زمین بزنند
28 ارديبهشت 1401 13:41
    عباس سرخاب پیشکسوت استقلال می گوید اگرچه آبی پوشان به عنوان قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کرده اند و احتمالا بدون شکست لیگ را به پایانی می رسانند اما باید بدانند که با این عنوان انتظارات از آنها بالا می رود و

روزنامه گل

به اعتقاد سرخاب برای فصل بعد مسئولان باشگاه باید تلاش بیشتری برای تکرار موفقیت داشته باشند. مشروح صحبت های سرخاب با گل درباره قهرمانی در لیگ و انتظارات از این تیم را می خوانید:

بازی استقلال و فولاد چطور بود؟

استقلال یکی از بهترین بازی‌های خود را مقابل فولاد خوزستان انجام داد. چند هفته‌ای بود که آبی‌ها نمایش خیلی خوبی از خود به جای گذاشته بودند. حتی بازی قبل که به سختی شهرخودرو را به سختی شکست دادند اما زیبا بازی کردند و در مقابل فولاد هم که کمتر کسی فکر می‌کرد استقلال برنده باشد توانستند به پیروزی دست پیدا کرده و قهرمانی خود را تثبیت کنند. دو تیم کاملاً تاکتیکی و هجومی مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

به نظر شما دلیل قهرمانی استقلال چه بود؟

هر دو توان کسب سه امتیاز این بازی را داشتند اما اعتقاد دارم یکی از عوامل اصلی قهرمانی استقلال در این فصل، انگیزه بالای بازیکنانش بود. آبی‌ها با تمام مشکلاتی که داشتند که به دلیل همین مشکلات نوسان هم در این تیم وجود داشت توانستند باانگیزه بالا و وحدتی که بین مدیریت، کادر فنی و بازیکنان به وجود آمد و البته حمایت تماشاگران به قهرمانی برسند.

به نظر شما این قهرمانی روحیه تیم را برای سه مسابقه پیش رو تضعیف می کند؟

با توجه به اینکه آبی‌ها ۲۷ بازی است که شکست نخورده اند انگیزه بالایی دارند تا با ۳۰ بازی بدون شکست و کسب عنوان قهرمانی یک رکورد جدید در فوتبال ایران خلق کنند. درست است که آنها مسیر پرنوسانی را پشت سر گذاشتند اما بر تمام مشکلات غلبه کرده و قهرمان شدند. آنها بازی به بازی پیش رفتند، گام به گام جلو آمدند، صدرجدول را از آن خود کردند و اجازه ندادند حواشی تمرکز آنها را بر هم بزند. بازی‌های سخت را با موفقیت سپری کردند تا بتوانند بعد از گذشت ۹ سال یک بار دیگر قهرمانی و بالا بردن جام را با هواداران به اشتراک بگذارند.

قبول دارید با قهرمانی در لیگ انتظارات از تیم بالا می رود؟

قهرمانی شیرین است و هر تیمی دوست دارد بالا بردن جام را مقابل هوادارانش تجربه کند اما مسئولین استقلال نباید فراموش کنند که انتظارات از این تیم بالا رفته است. فصل آینده به زودی خواهد رسید و وظیفه مسئولان استقلال است که هر چه زودتر نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند تا استقلال بتواند فصل آینده را هم با قدرت شروع کرده و در پایان یک بار دیگر جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

#پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها