66338
سرآسیایی: خاضعانه از مردم شیراز عذرخواهی می‌کنم/ در بدترین جای دنیا ایستاده‌ایم
24 ارديبهشت 1401 21:11
سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: خاضعانه به دلیل این شرایط فجر از مردم شیراز عذرخواهی می‌کنم.

روزنامه گل

مجتبی سرآسیایی پس از شکست فجر مقابل هوادار در نشست خبری اظهار داشت: حال مساعدی نداشتم، اما بی احترامی بود که در نشست حاضر نشوم. خیلی شرمنده مردم خوب شیراز هستیم. به هرحال همه تقصیرات گردن من بوده و مسئولیت این شرایط برعهده من است. خاضعانه عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم آن چیزی که در شان و فراخور مردم شیراز بوده است را پیاده کنم.

وی ادامه داد: موقعیت‌های زیادی داشتیم و نکات تاکتیکی را گوشزد کرده بودیم. در نیمه هم گفتم که بچه ها روی ضربات ایستگاهی مراقب باشند، اما متاسفانه در آن فشار دوباره اشتباه فردی داشتیم و گل خوردیم. در بدترین جای دنیا ایستاده‌ایم و اینجا شاید داغ‌ترین جا بوده و مثل کوره است. من تجربه این شرایط را داشتم، اما این بحران شدیدتر می‌شود. به هرحال زندگی جریان دارد و من عادت ندارم که تقصیرها را گردن کسی بیندازم. کاملا بار این مسئولیت را قبول می‌کنم. 50 درصد تیم ما با آمپول و مسکن آماده بازی شدند.

سرمربی فجر عنوان کرد: چیز یکه به آن کمتر پرداخته می‌شود، فیر پلی است. در این چند بازی با تیم‌هایی بازی کردیم که مربیان آنها دوستان من هستند مثل رحمتی، ربیعی و عنایتی. با اینکه می‌دانستند ما در شرایط سقوط هستیم، اما کاملا جنگیدند، چون فوتبال حرفه‌‌ای همین است. وقتی به مسائل زشت فوتبال پرداخته می‌شود باید به این موارد و بازی جوانمردانه هم پرداخته شود. من به رفاقت با این عزیزان افتخار می‌کنم.

سرآسیایی در مورد اینکه زمان بازی ها متفاوت است عنوان کرد: فکر می‌کنم این شرایط برای دو، سه هفته آخر است و این موارد هم لحاظ شده است. هرچند که درصدی تاثیرگذار است، اما من معتقدم که نتایج دست خودمان است و باید دنبال ضعف خودمان بگردیم.

وی در مورد اینکه صعودتان به لیگ دسته اول متحمل به نظر می‌رسد، گفت: این نظر شما است و می‌توانید ما را محکوم به صعود کنید اما اعتقاد دارم که زندگی ما خیلی خوب جریان دارد سخت و داغ است و خیلی هم اذیت می‌شویم اما قطعاً به سه بازی آینده امید زیادی داریم. می‌توانیم سه بازی آینده را کاملاً مدیریت کنیم و حداکثر امتیاز را بگیریم.

سرمربی فجر در مورد حمایت استانی استان فارس عنوان کرد: در این چند هفته باشگاه حمایت صددرصدی از ما کرده است. فلاح مدیرعامل باشگاه و سردار بوعلی با وجود مشکلات حمایت زیادی از ما کردند. هیچ مشکلی نداشتیم و هرچه بخواهم بگویم به اصطلاح یک فرار رو به جلو است اما من اهل این داستان نیستم، مقصر اصلی این بحث من به عنوان سرمربی تیم هستم و باید بروم و قوی‌تر شوم.

سرآسیایی در مورد صحنه پنالتی و از دست دادن آن اظهار داشت: ما بازی را در زمین باختیم و پنالتی را هم خراب کردیم. متأسفانه فشار در انتهای جدول آنقدر زیاد است که دست و پای بازیکنان می‌لرزد. احمد زنده‌روح یکی از بی‌نقص‌ترین بازیکنان لیگ است اما این شرایط فوتبال است. خود او هم در رختکن گفت شاید من نباید پنالتی را می‌زدم چون چند سال با باشگردی هم بازی بوده و دست او را بخواند متأسفانه این اتفاق در بدترین شرایط برای ما افتاد. من یاد ندارم که زنده‌روح پنالتی خراب کرده باشد. شاید این هم شانس ما است که در بدترین شرایط گریبان‌مان را می‌گیرد و بهترین بازیکن‌مان پنالتی را از دست می‌دهد. به هر حال باز هم تأکید می‌کنم همه این تقصیرها گردن من است و گردن من هم از مو باریک‌تر باز هم از مردم شیراز عذرخواهی می‌کنم.

#فجر سپاسي شيراز
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها