66203
دبیر فدراسیون دوومیدانی: حضور مقتدرانه در بازی‌های کشورهای اسلامی/ شاهد ثبت رکوردهای خوبی هستیم
23 ارديبهشت 1401 12:00
دبیر فدراسیون دوومیدانی گفت: برنامه خاصی برای حضور مقتدرانه در بازی‌های کشورهای اسلامی داریم.

روزنامه گل

علی رضایی، با اشاره به مسابقات قهرمانی کشور در خرم‌آباد، اظهار کرد: برای اولین بار است مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در لرستان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این رقابت‌ها در رنکینگ برگزاری مسابقات جهانی ۱۰۰ امتیاز داشته و لرستان جز چهار استانی است که توانسته در این مدت مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کند.

رضایی ادامه داد: خوشبختانه لرستان و مسئولین این استان در بحث اسکان و تغذیه ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها واقعاً سنگ تمام گذاشتند.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر ورزشکاران در هتل پنج ستاره اقامت دارند و در بحث برگزاری، سطح فنی مسابقات بسیار بالاست.

وی یادآور شد: تا این لحظه نیز نظم و انضباط خوبی بر مسابقات حاکم است و از شروع این رقابت‌ها شاهد ثبت رکوردهای خوبی توسط دوومیدانی‌کاران هستیم.

رضایی بیان کرد: چند نفر از المپین‌ها مطرح در مسابقات قهرمانی کشور شرکت دارند، حضور احسان حدادی در این رقابت‌ها نشان می‌دهد که به لرستان و پتانسیل‌های این استان برای بازی‌ها اعتماد دارد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: ورزشکاری که در سطوح المپیک مسابقه می‌دهد حتماً پتانسیل و ظرفیت لرستان را برای شرکت در این مسابقات دیده است.

این مسئول عنوان کرد: آقای قاسمی نیز همینطور است، این المپین‌ها با حضور خود سطح مسابقات را به بالاترین حد خود رسانده‌اند.

وی در ادامه گفت: هدف دوم فدراسیون بعد از بازی‌های آسیایی، کشورهای اسلامی است که برنامه خاصی برای آن داریم.

رضایی یادآور شد: هدف اصلی ما شرکت مقتدرانه در بازی‌های کشورهای اسلامی، جوانان جهان در کلمبیا و نوجوانان قهرمانی آسیا در کویت است.

دبیر فدراسیون دوومیدانی گفت: ورزشکاران خوبی در لرستان داریم که در رده سنی جوانان شرکت کردند و می‌توانند ورودی مسابقات قهرمانی جوانان جهان را کسب کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها