66177
دستیاران مربی خارجی تیم ملی هندبال
22 ارديبهشت 1401 19:08
صبح روز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه وسلین وویوویچ سرمربی اروپایی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران دستیاران ایرانی خود را انتخابکرد تا دو مربی ایرانی او را در اردوها و مسابقات قهرمانی جهان همراهی کنند.

روزنامه گل

حمید صادق شاه نشین مربی جوان و با دانش هندبال کشورمان که پیش از این هدایت تیم ملی امید را برعهده داشت و همراه با تیم ذوبآهن اصفهان در سی وچهارمین دوره لیگ برتر با سبز پوشان اصفهانی بر جایگاه سوم لیگ ایستاد و شهداد مرتجی مربی اصفهانی کهبا سپاهان نوین در فصل ۱۴۰۰ لیگ برتر هندبال خوش درخشید به عنوان دستیاران وویوویچ معرفی شدند.

این انتخاب شایسته از سوی مربی اروپایی و موافقت رئیس جوان فدراسیون هندبال یعنی علیرضا پاکدل نشان داد که منافع ملی،درخشش تیم ملی بیشتر از هر چیزی برای او مهم است و فشارهای داخلی اصلا نمی‌تواند او را تحت تاثیر قرار دهد و نظر رئیسفدراسیون را عوض کند.

البته که رئیس جوان با انتصاب های درست و اداره صحیح فدراسیون پیش از این شایستگی خود را به خانواده هندبال و ورزش کشورثابت کرده بود چرا که پاکدل در آخرین تغییرات سید رضا مهدوی ریاست هیات هندبال استان کرمان را به عنوان مدیرتیم های ملی هندبالمعرفی کرد تا بار دیگر توانمندی و قدرت تصمیم‌گیری خود را به همگی نشان دهد.

هرچند نباید از دیگر خبر خوش سال ۱۴۰۱ یعنی انتصاب روح الله اکرمی نیا به عنوان مدیر اجرایی فدراسیون هندبال به راحتی گذرکرد.

به هرحال اولین اردو تیم ملی بزرگسالان در سال ۱۴۰۱ عصر امروز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت به میزبانی تهران برگزار می‌شود تا برترینهای هندبال ایران برای حضور در ترکیب نهایی تیم ملی تلاش کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها