حسادت بد دردی است، این آقا اول فصل نظر دیگری داشت
66173
محمد نوری: آقای پیشکسوت، سابقه‌ات در استقلال بیشتر از من نیست!
22 ارديبهشت 1401 12:52
علی مسعودی - محمد نوری از جمله پیشکسوتان استقلال است که هر سال چه این تیم نتيجه گرفته و چه نگرفته از کادر فنی حمایت کرده و همین حمايت ها باعث شده عده ای از پیشکسوتان علیه او جبهه بگیرند!

روزنامه گل

هافبک سابق آبی ها که ۶ سال سابقه حضور در استقلال را دارد و قهرمانی لیگ آزادگان را نیز با این تیم تجربه کرده، گفت و گویی را با روزنامه گل انجام‌ داده است.

آقای نوری استقلال قهرمان لیگ می شود؟

چرا نشود! با لیاقت ترین تیم برای قهرمانی همین استقلال است که می تواند تاریخ سازی کند. هیچ تیمی شايسته تر از استقلال برای قهرمانی نیست.

از چهار بازی دو پیروزی می خواهد؟

بله، استقلال نیاز به دو پیروزی دارد ولی من دوست دارم در هر چهار مسابقه امتیاز بگيرد و بدون شکست قهرمان شود. قهرمانی بدون باخت مزه دیگری دارد.

شما از جمله پیشکسوتان استقلال هستيد که همیشه از تیم حمایت کرده اید. این حمایت ها ظاهرا به بعضی از پیشکسوتان بَر خورده؟!

متاسفانه آدم های حسود از این حمايت ها ناراحت می شوند. آنهایی که دنبال پست و مقام در تیم هستند، ولی بهشون محل داده نمی شود. وقتی اين آقایان به منافع شان نمی رسند به دیگران حمله می کنند. من همیشه از استقلال حمایت کرده ام و برايم فرقی نمی کند چه کسی روی نیمکت تیم بنشيند. مجيدی باشد یا شخص دیگری برای من استقلال مهم است نه منافع شخصی که عده ای چشم به آن دارند ولی نمی رسند.

چند سال در استقلال سابقه دارید؟

برخلاف این دوستان! که فکر می‌کنند سابقه شان از من بیشتر است، من ۶ سال سابقه دارم و کارنامه ام نيز مشخصه. اگر این دوستان! سابقه شان از من بیشتر بوده درباره ام حرف بزنند. البته هواداران همه پیشکسوتان را به خوبی می شناسند و می توانند درباره آنها نظر بدهند. من جواب اين آقا را دادم و خدا را شکر تعصبی هم که به تیم داشتم و دارم بین همه مشخص است.

لقب " نوری با تعصب" را داشتيد!

دقيقا اینطور است و زمانی که بازی می کردم طوری بازی بازی می کردم که هواداران غيرت و تعصبم را در زمین می دیدند.

چرا برومند عليه شما جبهه گرفت؟!

حسادت! این حسادت بد دردی است و همه هواداران در این چند سال اخیر مصاحبه‌ های من و این آقا را ديده اند و می توانند نظر دهند.

یعنی انتظار دارند شما هم مثل آنها انتقاد هم داشته باشید؟

من فکر و ذهن آنها را متوجه‌ نمی شوم و هر کجا که باشم از تیم حمایت می‌کنم. لزومی ندارد که دنبال انتقاد و منافع شخصی ام باشم.

بازی فولاد را چطور می بینید؟

بازی سختی است ولی سیستم استقلال طوری است که هميشه به امتياز گرفتن امیدارت می کند. من به بازی با فولاد امیدوار هستم.

#محمد نوري #اختصاصی گل #پیشکسوت استقلال #مصاحبه
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها