فرصت بزرگی که پرسپولیس و سپاهان از دست دادند
66164
این، جنگ قهرمانی نیست
22 ارديبهشت 1401 11:57
قبل از بازی پرسپولیس با ذوب‌آهن زمانی که اعلام شد ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان بازی شنبه پرسپولیس و سپاهان است، سرخ‌ها در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به این موضوع نشان دادند و اغلب هم به دلایل مختلف نسبت به این تصمیم معترض بودند.

روزنامه گل

در آن زمان اهمیت بازی با سپاهان بسیار زیاد به‌نظر می‌رسید و افکار عمومی داستان را با وسواس دنبال می‌کرد. همزمان مقامات مسئول در تبریز هم با موضوع مخالفت کردند و این داستان، حاشیه‌هایی به‌وجود آورد. بعد از بازی با ذوب‌آهن اما همه‌‌چیز زیر و رو شد. توقف پرسپولیس در اصفهان و پیروزی استقلال برابر پدیده باعث شد تب و تاب بازی با سپاهان هم از بین برود.

حالا فاصله در صدر جدول به 6امتیاز افزایش یافته و طبیعتا کار پرسپولیس برای قهرمانی بسیار سخت شده است. به همین دلیل هم انتشار خبر لغو میزبانی در تبریز، واکنش چندانی به همراه نیاورد. حالا قرار شده بازی روز شنبه در سیرجان برگزار شود؛ مسابقه‌ای که شاید بیشتر به دوئل بر سر دومی و سومی شباهت داشته باشد. پرسپولیس 54امتیازی است و سپاهان 49امتیازی با کسب پیروزی برابر این تیم، می‌تواند خودش را به 2 امتیازی قرمزها برساند. این موضوع مسابقات 3هفته پایانی را حساس‌تر می‌کند و دست‌کم یک هدف جدید برای سپاهانی‌ها می‌تراشد. صد البته پرسپولیس هم امیدوار است قبل از بازی با سپاهان، استقلال به فولاد ببازد و این تیم دوباره برای کسب عنوان قهرمانی دلگرم شود.

#سپاهان #پرسپولیس #اختصاصی گل #نکته
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها