استقلال می‌خواهد بعد از چند سال به هوادارانش جام بدهد
66132
طالب نسب: بازی با فولاد از دربی مهم‌تر است!
21 ارديبهشت 1401 12:37
  اصغر طالب نسب پیشکسوت تیم استقلال تهران می‌گوید آبی‌ها با وجود لغزش پرسپولیس و فاصله امتیازی در صدر جدول نباید خود را فعلا قهرمان تلقی کنند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های طالب نسب با گل در مورد بازی با شهر خودرو و شرایط پیش روی تیم برای کسب عنوان قهرمانی را می‌خوانید:

عملکرد تیم در بازی با شهرخودرو را چطور ارزیابی می‌کنید؟

با توجه به تساوی رقیب مقابل ذوب‌آهن، سه امتیاز خیلی خوبی به دست آمد. امیدوارم همینطور بدون توجه به حواشی اخیر کارشان را ادامه بدهند و نتایج خوبی بگیرند. چون از طرفی استرس نزدیک شدن پرسپولیس را داشتند و از طرفی ماجرای بازیکن گابنی گل گهر نیز فشار دیگری را ایجاد کرده بود. استقلال می‌خواهد بعد از چند سال به هوادارانش جام بدهد و این مساله هم باعث بیشتر شدن استرس می‌شود. با اینحال بازیکنان توانستند در زمین به آنچه می‌خواهند برسند و امتیاز کامل بازی را برای خودشان نگه دارند.

شرایط برای چهار بازی پیش رو چطور خواهد بود؟

صددرصد حساسیت و استرس در این بازی‌های باقی مانده بیشتر خواهد شد اما بازیکنان باید بدون توجه به حواشی تمرینات را پشت سر بگذارند، با تمرکز تیمی کامل برای هر بازی آماده شوند و به کارشان ادامه بدهند. هر هفته هم حساسیت خاص خودش را دارد. باید هفته به هفته جلو بروند و اصلا از الان به این فکر نکنند که چه زمانی با چه تیمی بازی دارند.

روز شنبه هم بازی حساس با فولاد در پیش است.

بازی خیلی سختی است. حتی به نظرم از بازی با پرسپولیس سخت‌تر است. تیم جواد نکونام در لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوب نتیجه گرفت. تیمی یکدل هستند. فوتبال خیلی خوبی را به نمایش می‌گذارند. استقلال مسیر خیلی خوبی را برای قهرمانی رفته و به این عنوان خیلی نزدیک شده ولی اعضای تیم نباید فکر کنند این راه تمام شده که بازی‌های بعدی را جدی نگیرند.

استقلال می‌تواند این فصل قهرمان شود؟

استقلال اکنون شش امتیاز با پرسپولیس فاصله دارد،‌ اما هنوز 12 امتیاز باقی مانده و ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد. استقلال در دیدارهای آینده باید با قدرت جلو برود و هیچ خللی صورت نگیرد. مسیر دستیابی به قهرمانی هموار است، اما قطعی نیست و شاگردان مجیدی نباید خودشان را قهرمان بدانند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها